8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi

0 Komentāru
8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi
PIXABAY

Klāt 8. marts – diena, kad pasaulē pastiprināta uzmanība tiek pievērsta daiļajam dzimumam. Katras sievietes individuālais zvaigžņu raksts jeb horoskops nosaka ne tikai viņas tēla mozaīku, bet arī parāda, kā sieviete mīl, kad un kāpēc viņa piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Par visu plašāk uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā apkopojumā!

Auns

Impulsīva un no vīrieša neatkarīga. Ģenerālis brunčos. No partnera negaida galantumu. Pati sper pirmo, otro un visus pārējos soļus, lai uzsāktu attiecības. Meklē neatkarīgus partnerus, ar raksturu un ar mīklu. Grib lepoties ar savu pavadoni. Ambīcijas pret tiem, kurus mīl, tāpat kā pret sevi, ir milzīgas. Kaislību ugunskuram visu laiku jāpiemet malka un, ja tas izdeg, arī interese par partneri apdziest.

Spilgta un sportiska, lai visi redz labi uzturēto formu. Nesmādēs arī militāro un kovboju stilu.

10

Ūdensvīrs

Uzticīga, nedaudz vēsa, brīvību mīloša. Vīrietis viņu nevar padarīt par savu īpašumu, viņa pieder visiem un nevienam. Vīrietis ir draugs. Nedaudz mistiska un noslēpumaina. Reti kad krāpj, ar noteikumu, ja netiks kontrolēta un uzraudzīta. Var manipulēt ar partneri, bet nav greizsirdīga. Attiecībās galvenais ir mentāli emocionālā sadarbība un cieņa. Var būt brīvo attiecību piekritēja vai arī samērā puritāniska, viss atkarīgs no audzināšanas. Partneris nav dzīves galvenā dominante, jo pasaulē ir tik daudz aizraujošu lietu.

Sava tēla eksponēšanā atļaujas vairāk nekā citas sievietes. Neparastas, ekscentriskas, androgēnas.

Nākamais: Ūdensvīrs
0 Komentāru