8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi

0 Komentāru
8. marta horoskops dāmām: ko zvaigznes vēsta par katru daiļā dzimuma pārstāvi
PIXABAY

Klāt 8. marts – diena, kad pasaulē pastiprināta uzmanība tiek pievērsta daiļajam dzimumam. Katras sievietes individuālais zvaigžņu raksts jeb horoskops nosaka ne tikai viņas tēla mozaīku, bet arī parāda, kā sieviete mīl, kad un kāpēc viņa piedzīvo lidojumu vai kritumu kādā no dzīves sfērām. Par visu plašāk uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā apkopojumā!

Auns

Impulsīva un no vīrieša neatkarīga. Ģenerālis brunčos. No partnera negaida galantumu. Pati sper pirmo, otro un visus pārējos soļus, lai uzsāktu attiecības. Meklē neatkarīgus partnerus, ar raksturu un ar mīklu. Grib lepoties ar savu pavadoni. Ambīcijas pret tiem, kurus mīl, tāpat kā pret sevi, ir milzīgas. Kaislību ugunskuram visu laiku jāpiemet malka un, ja tas izdeg, arī interese par partneri apdziest.

Spilgta un sportiska, lai visi redz labi uzturēto formu. Nesmādēs arī militāro un kovboju stilu.

9

Mežāzis

Dzīvē stabilitāte ir svarīgāka par jūtām. Priekšroku dod nevis dēkām un romāniem, bet ilgstošām attiecībām. Šī sieviete noteikti patīk vīramātei. Meklē partneri, kuram uzticas un, vēlams, ar augstu sociālo stāvokli. Ja vīrietis nevar nodrošināt statusu, pati sāk veidot karjeru. Prasība pēc gādības un atbildības sajūtas no partnera puses, kā arī pati ir gatava aktīvi rūpēties.

Miniatūra sieviete ar asu skatu un cietu stāju. Pietrūkst plastikas, bet nav izteiktu novecošanas pazīmju. Klasiskais stils, konkrētas formas un līnijas, konservatīvas rotas.

Nākamais: Mežāzis
0 Komentāru