8 īpašības, kas piemīt sarkastiskiem cilvēkiem

Komentāri
8 īpašības, kas piemīt sarkastiskiem cilvēkiem
Foto: SCANPIX

Saka tā, ka tie, kas saprot sarkasmu, lieliski spēj pasmieties paši par sevi. Cilvēki, kuriem sarkastiski joki ir ikdiena, ir atzīti par gudrākiem un asprātīgākiem cilvēkiem! Pēdējais laiks dzīvi uztvert vieglāk, tāpēc Skaties.lv piedāvā uzzināt, kāpēc sarkastisku cilvēku smadzenes darbojas labāk!

Viņi redz tev cauri

Sarkastiski cilvēki spēj novērtēt tavu emocionālo stāvokli, līdz ar to viņi redz tev cauri! Ja attaisnojies ar tādu tekstu, kā “Es kavēju tāpēc, ka…” viņi noteikti izspļaus kādu sarkastisku jociņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Asāks prāts

Tie, kas saprot sarkasmu, ir cilvēki, kuriem smadzenes darbojas labāk un asāk. Varbūt tas kretīns, kurš izteica tev sarkastisku piezīmi, ir kretīns, bet, jāatzīst, gudrs un veikls!

Viņi lieliski risina problēmas

Sarkastiski cilvēki izdomās jebkurai problēmai kreatīvu risinājumu. Ja jūti, ka briest nepatikšanas, ņem pie rokas kādu paziņu, kuram veicas ar šiem jociņiem.

Socializēšanās uz urrā

Sarkasms – mūsdienu valoda. Viņi būs tie, kas liks sarunai virzīties uz priekšu. Vari būt drošs, ka sarkastiska cilvēka klātbūtnē nebūs jāpiedzīvo neērti klusuma brīži.

Bieza āda

Viņi ir gana gudri, lai neķertu katru kreņķi pie sirds un uztvertu visu vieglāk. Ja paši kļūst par sarkasma upuri, visvieglāk būs atmest pretī kādu jociņu vai izlikties, ka neko nav dzirdējuši. Patiesībā viņiem būs vienalga.

Padara gudrākus arī citus

Teiksi, – iemācīties sarkasmu nav iespējams? Tieši pretēji! Esot sarkastiska cilvēka klātbūtnē kļūsti gudrāks un arī vieglāk spēj uztvert jokus.

Smiekli garantēti!

Ja pirmajā brīdī tevi ķēra neliela trieka pēc viņu joka, tici man, drīz vien pēc tam šīs sarkastiskās būtnes liks tev pasmaidīt. Nekādu asaru!

Lasi vēl