8 interesanti fakti par sievietes ķermeni seksa laikā

Komentāri
8 interesanti fakti par sievietes ķermeni seksa laikā
Foto: publicitātes foto

Zināji, ka mīlēšanās palielinās tavas krūtis? Šīs nav vienīgās pārmaiņas tavā ķermenī seksa laikā. Ikkatrai sievietei šis būtu jāzina – gan interesanti, gan šokējoši! Kas gan notiek ar mums, baudot šo procesu, ko saucam par mīlēšanos?

Klitors

Klitors ir paredzēts tikai un vienīgi baudas radīšanai. Nekāda cita izmantojuma tam nav!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ejakulācija

Sieviete ejakulācijas laikā, kā izrādās, izdala urīnu sajaukumā ar sekrētu. Šī parādība lielākoties tiek novērota tumšādainām sievietēm un ir ļoti rets orgasma veids.

Domas atšķiras

Tas, ko domā sieviete galvā, un tas, ko vēlas sievietes lejasdaļa, ir divas dažādas lietas. Lai sasniegtu augstāko kulminācijas punktu, partnerim ir jāzina tavas vēlmes.

Lielākas krūtis

Jā, mīļās sievietes, seksa laikā krūtis kļūst lielākas! Prieks ne vien pašām, bet arī mūsu vīriešiem, vai ne?

Krūšu gali

Nerunājot par orgasmu, areola jeb ādiņa ap mūsu krūtsgaliem ir visjutīgākā vieta seksa laikā.

Man vajag uz… tualeti?

Ja jūti, ka seksa laikā nepieciešamas labierīcības, tas nozīmē, ka tiek stimulēts G punkts. Nedomā par tualeti, bet par to, ka šis ir signāls uz tūlītēju orgasmu!

Gadalaiku sekss

Tici vai nē, bet sievietes ar seksu vairāk nodarbojas pavasarī un vasarā tāpēc, ka visapkārt ir jaunas smaržas, kuras ļoti uzbudina.

Kakls un mugura

Šīs ir zonas, kuras ir jutīgas priekšspēles laikā, tāpēc, ja vēlies momentāni iekarst, palūdz partnerim masāžu un tālāk jau viņš zinās, ko un kā darīt.

Lasi vēl