8 dīvaini, bet ģeniāli skaistumkopšanas triki

0 Komentāru
8 dīvaini, bet ģeniāli skaistumkopšanas triki

Ne vienu reizi vien esam meklējušas, kā atvieglot sev dzīvi un kādus skaistuma trikus likt lietā. Daži no, mūsuprāt, lieliskākajiem, bet reizē arī dīvainākajiem trikiem – šajā rakstā.

Vazelīns uz pulsa

Lai saglabātu mīļāko aromātu īpaši ilgi, pirms tā izsmidzināšanas uzklāj kārtiņu vazelīna uz pulsa punktiem.

Mazgā matus ar alu

Kad iedzeram alu, droši vien reti kura domā, ka ar to varētu arī mazgāt matus. Patiesībā, tā ir lieliska ideja, jo alkohols piešķir apjomu un liek matiem spīdēt. Pēc tam, kad esi izskalojusi matus no iecienītā šampūna, uzklāj uz tiem pāris alus pilienu. Pagaidi 5-10 minūtes, tad izskalo.

Uzklāj acu ēnas uz matu saknēm

Ja vēl kāds laiciņš jāgaida līdz nākamajam pierakstam pie friziera, bet mati steigšus sauc pēc palīdzības, ar vates kociņa palīdzību uzklāj tādas pašas krāsas acu ēnas kā mati un uzklāj tās uz matu saknēm. Kāds īpašs vakars būs glābts!

Ātri žūstoša nagu laka

Lai nagu laka ātrāk nožūtu, iemērc pirkstus aukstā ūdenī.

Skaistiem nagiem

Ja arī tu esi sarkana manikīra cienītāja, zini, ka pēc nagu lakas noņemšanas nagi mēdz palikt plankumaini un dzeltenīgi. Lai likvidētu šo kaitinošo parādību, mazgā tos ar zobu pastu.

Izsmērējusies kosmētika

Lai veiksmīgi noņemtu lūpu krāsu bez kosmētikas noņēmēju palīdzības – lieto vazelīnu! Vairs nekādu moku kosmētikas noņemšanā. Turklāt vazelīns baro ādu.

Sausai ādai – nē

Sausais ādai palīdzēs krēms, kas paredzēts apsārtušam bērna dupsītim. Tas ir īpaši mitrinošs, tāpēc palīdzēs plaisājošiem papēžiem vai sausiem elkoņiem.

Acu krāsošana vairs nebūs sāpīga

Mēs visas reiz esam saskārušās ar cietu acu zīmuli, kad krāsošanās ir pat sāpīga. Pirms uzklāj acu zīmuli uz plakstiņa, nedaudz to uzkarsē, piemēram, ar šķiltavu palīdzību.

Foto: diez kāds ir šo modeļu skaistumkopšanas process?

0 Komentāru