7 zelta likumi, lai atkal justos kā cilvēks pēc nedēļas nogales festivālā

Pievienot komentāru
7 zelta likumi, lai atkal justos kā cilvēks pēc nedēļas nogales festivālā

Tikko kā esam aizvadījuši pirmos vasaras festivālus, bet priekšā to vēl šovasar ir tik daudz! Uzzini zelta likumu ABC, kā sakopt sevi pēc festivāla un atgūt iepriekšējo darba ritmu.

Sakop sejas ādu

Netīrumi, sviedri, kā arī dušas trūkums noteikti iespaido tavu sejas ādu un tavām porām nepieciešama kārtīga attīrīšana. Lieto sejas ādai paredzētu skrubi un mitrinošu krēmu.

Iedzer aspirīnu

Neskaitāmas stundas saulē, ūdens vietā tiek lietots alkohols, kā arī aizvadītas vairākas bezmiega naktis? Skaidrs ir tas, ka nākamā diena mums nesīs galvassāpes. Nodrošinies ar kādu pretsāpju līdzekli arī darba vietā.

Rūpējies par roku ādu

Arī rokas šajās dienās, iespējams, kļuvušas sausas, tāpēc parūpējies par tām, lietojot kādu mitrinošu roku krēmu un arī kārtīgi sakopjot savus nadziņus.

Pievērs uzmanību pēdiņām

Arī festivāla laika pstākļi nekad nevar būt paredzami, tāpēc mēs nodrošināmies ar dažādiem apaviem. Daudzi no tiem ietekmē mūsu pēdu un papēžu ādu, tāpēc pēc festivāla pēdām nepieciešamas īpašas rūpes. Velti laiku sev un kārtīgi atmērkšķē kājas, pēc tam lieto ādiņu noberz ar speciāli paredzētu vīli.

Lieto daudz šķidruma

Neaizmirsti par 2 litriem dienā! Pēc festivāla noteikti dzer daudz ūdens.

Ieturi diētu

Festivālu maltītes parasti nav tās veselīgākās, tāpēc pēc trīs neveselīgi pavadītām dienām tev pienākas atslodzes dienas – ēd daudz augļu un dārzeņu, ir taču vasara!

Izgulies

Miega trūkums piestāv festivāliem, tomēr parūpējies par to, lai dienu pirms darba esi gulējusi vismaz astoņas stundas. Galu galā, nav nekā labāka par izgulēšanos savā mīkstajā un jaukajā gultiņā.

Foto