7 svarīgas lietas, kas tev jāapzinās, sasniedzot 30 gadu vecumu

Komentāri
7 svarīgas lietas, kas tev jāapzinās, sasniedzot 30 gadu vecumu

Savos divdesmit gados dzīve šķiet vēl tik bezrūpīga un iespēju pilna, bet, līdzko sasniedz trīsdesmit gadu vecumu, prātā zogas dažādas eksistenciālas pārdomas – dzīvesveids, kļūdas, kas pieļautas, veiksmes un rezultāti, kas sasniegti. Lai vai kā, šīs ir lietas, kuras jāatceras šajā tik svarīgajā dzīves posmā.

Tu neesi veca!

Nav svarīgi, cik gadu rakstīts tavā pasē, svarīgi ir tas, cik jauna jūties! Jauna desmitgade nav kaut kā beigas, tas ir jauns sākums!

Svini!

Dzimšanas dienas ir domātas, lai tās svinētu, tāpēc aicini ciemos draugus, apēd savu mīļāko torti, iedzer iecienītāko dzērienu, dejo un priecājies!

Ir ok, ja jūties pazudusi

Pastāv uzskats, ka cilvēks, sasniedzis trīsdesmit gadu slieksni, nezina, ko vēlas. It kā viss ir – bet tajā pat laikā tas nav tas, ko patiešām vēlies. Aizmirsti! Ja jūties nedaudz nomaldījusies, tas nenozīmē, ka dzīve ir beigusies. Pienāks laiks, kad viss, ko esi ieplānojusi, piepildīsies.

Nesēdi birojā

Ja divdesmit gados strādājām pie tā, lai pelnītu iztiku, darot to, kas mums pašām, iespējams, nemaz nepatīk, tad trīsdesmit gadi ir vecums, kad aizmirst par naudas pelnīšanu sev nevēlamā veidā. Tiek uzskatīts, ka šis ir vecums, kad no biroja pievērsties mājas dzīvei, ģimenes dibināšanai, kā arī savām vēlmēm un hobijiem.

Veselība – pirmajā vietā

Lai cik ironiski tas nebūtu, bojājam savu veselību līdz trīsdesmit gadiem, bet tad attopamies, lai to atkal atgūtu. Šis ir laiks, kad savest kārtībā savu ārējo izskatu, kā arī rastu iekšēju mieru.

Nost ar intrigām

Lai arī visiem zināma lieta, tomēr laiku pa laikam tas ir jāatgādina – no strīdiem un intrigām nav nekādas jēgas! Tu esi daudz gudrāka un prātīgāka nekā savos dullajos tīņa gados – nenonāc intrigu epicentrā.

Seko saviem sapņiem

Daudzas no mums palaiž garām patiešām lieliskas iespējas tikai tāpēc, ka baidās no kaut kā. Ļauj vaļu saviem sapņiem!

Foto: slavenākās trīsdesmitgadnieces

Lasi vēl