7 superspējas, kas piemīt tavai intīmākajai vietiņai Piedāvā Femiflora

2 komentāri
7 superspējas, kas piemīt tavai intīmākajai vietiņai
depositphotos.com

Sievietes daba, tās ķermenis un spēcīgā intuīcija fascinējušas cilvēci vienmēr. Ne velti dāmām dažnedažādos laikos un kultūrās piedēvētas īpašas spējas, tās vainotas dažādās burvestībās  un dedzinātas uz sārta. Tāpat dažādu noslēpumu un mītu apvīta vienmēr bijusi sievietes pati intīmākā vieta, un tās dabiskās norises cilvēkus pat biedējušas –vairākās pirmatnējās sabiedrībās daiļā dzimuma pārstāves mēnešreižu laikā tika izraidītas no ciema.

Vēl tagad par maksti jeb vagīnu baidāmies runāt atklāti un izvairāmies to piesaukt vārdā, labāk izdomājot dažādas iesaukas vai mīļvārdiņus. Un ne bez iemesla – tā patiešām ir kaut kas maģisks. Bez paša lielākā brīnuma, kas ir tās spēkos – bērniņa laišanas pasaulē – tai piemīt vēl citas ne mazāk pārsteidzošas spējas.

1.       Tā spēj pati sevi uzturēt tīru – kamēr visas citas ķermeņa daļas ir regulāri jāmazgā, jāpucē un visādi citādi jācīnās, lai tās slikti neostu un tajās nesavairotos baktērijas, maksts ar visu tiek galā pati – tai pat nav vajadzīga duša vai ziepes! Vesela cilvēka vagīna pati spēj atbrīvoties no netīrumiem, bojā gājušām šūnām un citiem patogēniem – un tā to dara katru dienu! Vai nav apbrīnojami? Salīdzinājumam – iedomājies, cik daudz pūļu prasa mutes higiēna – birstēšana , zobu diegs, skalojamie līdzekļi – un tāpat, lai kā mēs censtos, uz zobiem sarodas visādas nejēdzības, kamēr maksts vienā mierā attīrās un uztur sevi kārtībā pati. Protams, tas nenozīmē, ka var aizmirst par intīmo higiēnu, taču skalot šo vietu ar spēcīgu dušas strūklu arī nevajadzētu – tas var izjaukt tās dabiskos procesus.

2.       Tā spēj pati sevi aizsargāt – līdzīgi, kā maksts atbrīvojas no netīrumiem, tā spēj apkarot arī infekcijas – tajā esošās labās baktērijas un sekrēti iznīcina mikrobus un neļauj tiem nonākt dzemdē.

3.       Tā spēj pieņemt neticamus izmērus – vai esi kādreiz aizdomājusies par to, kā pa tik šauro un izmēros necilo vietiņu pasaulē var nākt mazulis ?  Maksts, lai arī tā ir tikai 10 centimetrus gara, spēj gan garumā gan plašumā palielināties par 200 procentiem! Nav brīnums, ka cilvēks ātri vien atklājis, kā šo superspēju izmantot kontrabandas nolūkos. Maksts mainās savos izmēros arī intīmās tuvības laikā, un šeit tai lielā mērā palīdz seksuālais uzbudinājums – vēl viens būtisks iemesls nekad neaizmirst par priekšspēli.

4.       Sieviešu ģenitālijas ir super-jutīgas  – kaut klitors izmēros ir daudz mazāks par vīrieša dzimumlocekli, tajā ir daudz divreiz vairāk nervu galu. Tas liekus paskaidrojumus neprasa, vai ne?

5.       Tā var tev sniegt dažādus (un vairākus!) orgasmus – šī patiešām ir superspēja, par ko sievietes varētu apskaust lielākā daļa vīriešu. Ne vienmēr, lai sasniegtu orgasmu, ir vajadzīga vagināla stimulācija  – dažādi speciālisti apraksta pat 10 dažādus orgasma veidus –  , turklāt to var būt vairāki un pēc kārtas.

6.       To ir iespējams uztrenēt – izpildot dažādus vingrojumus ir iespējams spēcināt tur lejā esošos muskuļus, kas ļauj sasniegt spēcīgākus orgasmus un saglabāt šo vietiņu jauneklīgu pēc iespējas ilgāk. Vēl viena noderīga lieta, kas nav pa spēkam vīriešiem, vai ne?

7.       Bez G punkta ir arī punkts A un punkts U – vagīna patiešām ir neatklātā zeme. Kamēr daudzi joprojām cenšas atrast noslēpumaino G punktu, ir vēl divas vietiņas, kuras stimulējot, rodas ļoti patīkamas sajūtas. A punkts atrodas tuvāk dzemdes kaklam, savukārt U punkts – pie urīnizvadkanāla. Laimīgs tas pāris, kuram izdodas šos maģiskos punktus atklāt.

Un tas vēl nav viss – tā kā maksts galvenais uzdevums ir pasargāt dzemdi no visa tai kaitīgā un droši pie tās aizvest spermatozoīdus, tā visu laiku uztur sabalansētu PH līmeni un spermatozoīdiem draudzīgu vidi. Tas, lai varētu notikt pasaulē lielākais brīnums – jauna cilvēka rašanās. Tomēr stresa, lielas slodzes un antibiotiku lietošanas ietekmē maksts dabiskās aizsargspējas var mazināties un parādīties dažādas sūdzības – sausums, nieze, izmainītas krāsas izdalījumi. Ja tev ir parādījies kāds no šiem simptomiem, neuztraucies – tu vari palīdzēt makstij atgūt superspējas, lietotot Femiflora – slepeno ieroci sievietes intīmajai veselībai. Femiflora maksts kapsulas satur 6 probiotiku veidus un viena kapsula dienā pirms miega palīdzēs atjaunot maksts dabiskās mikrofloras līdzsvaru un uzlabos pašsajūtu