7 smieklīgas patiesības par to, kas notiek gadu pēc kāzām

Komentāri
7 smieklīgas patiesības par to, kas notiek gadu pēc kāzām
Foto: SCANPIX

Visas pasakas mums māca, ka pēc kāzām seko ilga un laimīga kopdzīve. Bet – vai tu zini, kas patiesībā slēpjas zem šīs frāzes? Lūk, iepazīsties ar šīm septiņām patiesībām, ko nākas piedzīvot katrai vēl gadu pēc kāzām.

Nē, mēs nemaz nešaubāmies, ka kopdzīve patiešām ir laimīga, tomēr ir lietas, ko, iespējams, nenojauti par dzīvi pēc kāzām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpēc mēs, Skaties.lv, tev piedāvājam iepazīties ar septiņām smieklīgām patiesībām par to, kas tevi sagaida gadu pēc kāzām.

Iepazīstieties! Mans vārds ir Sieva!

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Pēc kāzām viens no taviem atbildīgākajiem pienākumiem ir pierast pie jaunajiem tituliem – vīrs un sieva. Un, ja tev kādu reizi pārsakoties sanāks laulāto draugu nosaukt vienkārši par draugu, nodrošinies ar labu paskaidrojumu vai arī nekad vairs nepieļauj tādu kļūdu!

Kā tev iet laulības dzīvē?

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Ja tev šķita, ka tavi tuvinieki un draugi tavā dzīvē neiejaucas, tad pēc kāzām tev liksies tieši pretēji, jo katrs (tiešām katrs) tev vēlēsies pajautāt, kā tev iet laulības dzīvē. Tāpēc tev atliek vien izdomāt oriģinālu atbildi, ko viņiem atbildēt, vai arī samierināties, ka jutīsies kā papagailis, kas uz riņķi stāsta vienu un to pašu.

Piedod! Tu neesi ielūgta.

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Vai arī tu ar brīvajām draudzenēm mēdz doties mežonīgās ballītēs? Tad zini, ka pēc kāzām būsi zaudējusi brīvās meitenes statusu, tāpēc uz šādām ballēm draudzenes tevi vairs neaicinās.

Varbūt vēlaties šovakar uzspēlēt šahu?

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Tomēr atceries mūžseno patiesību – ja vienas durvis aizveras, citas atveras. Tāpēc tagad tavi precētie draugi tevi aicinās pievienoties savām izklaidēm, jo tagad tu esi starp tiem, kas saprot. Vari svinēt – esi iekļuvusi klubā! Un varbūt tiešām šahs tev neliksies tā garlaicīgākā izklaide?

Nekādu skatienu apkārt!

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Kopš tavā pirkstā gozējas gredzens, tev ir jāpierod, ka jebkurš skatiens, kas būs vērts kāda pievilcīga kunga virzienā, tiks uztverts ar apkārtējo šausmām. Jā, arī tad, ja tas bija pilnīgi nevainīgs skatiens!

Un kad būs bērni?

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Nekas, ja esi tikko precējusies, jautājumi par bērniem parādīsies jau uzreiz pēc kāzām. Un tad tu vari tikai izdomāt, kā paskaidrot, ka ar bērniem vēl nesteidzies.

Tu saproti, ka mīlestība ir tikai neliela daļa laulības dzīves

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Un pēc kāzām tu saproti, ka visa laulības dzīve nesastāv tikai no bezgalīgas mīlestības. Jā, tā ir liela daļa, tomēr tai pievienojas arī kopīga ikdienas problēmu risināšana! Nu, jums kopā ir jāatrod risinājums tam, kā nomaksāt visus rēķinus par kāzām.

Foto:

Lasi vēl