7 rīta rituāli, kas liks dienu sagaidīt ar prieku

Komentāri
7 rīta rituāli, kas liks dienu sagaidīt ar prieku
Foto: SCANPIX ()

Kura gan nezina to sajūtu, kad no rīta vienīgā vēlme ir likvidēt modinātāju un pagulēt mazliet ilgāk? Šīs sajūtas rada stresu jau no paša rīta. Vai esi aizdomājusies, ka no rīta daudz labāk būtu mosties ar prieku un pozitīvām domām?

Kam gan nepatīk cilvēki, kas visas dienas garumā izstaro prieku un enerģiju, nevis īgnumu? Ir noskaidrots, ka cilvēki, kas ietur rīta rituālus, ir laimīgi ne tikai no rīta, bet arī visu atlikušo dienu. Tagad arī tu vari būt starp prieka vēstnešiem!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mēs, Skaties.lv, esam sagatavojuši septiņus rīta rituālus, kas liks dienu sagaidīt ar prieku.

Mosties agrāk (vai vismaz laikā)

Lai arī cik vilinoši no rīta neliktos atlikt modinātāju un pagulēt mazliet ilgāk, tas vienmēr beidzas ar rīta maratonu uz dušu, meklējot drēbes un steigā izskrienot no mājas. Tāpēc labāk celies agrāk vai vismaz laikā, tādā veidā sagādājot sev vairāk laika no rīta un iztiekot bez stresa.

Nesniedzies pēc telefona

Vai arī tu no rīta pamostoties uzreiz sniedzies pēc telefona? Tas nav veselīgs ieradums, ja vēlies dienu iesākt pozitīvi. Tāpēc telefonu centies turēt tālāk no sevis, bet kā modinātāju tu vari izmēģināt kādu vecmodīgo modinātāju.

Izlasi kaut ko jauku

Lai aizstātu ieradumu izlasīt visus jaunākos tvītus, tā vietā lasi kaut ko jauku. Tu vari izvēlēties, kas tevi labāk uzrunā – grāmata, dienas atziņa, žurnāls vai kas cits.

Domā pozitīvas domas

Sāc dienu ar pozitīvo domāšanu! Tas būs tavs īpašais rituāls, kas noskaņos tevi visai dienai, tāpēc aizmirsti visu, kas uzdzen stresu. Tā vietā domā tikai pozitīvas domas.

Labo nodomu saraksts dienai

Savā darāmo darbu sarakstā iekļauj sajūtas, ko tu vēlies piedzīvot. Atšķirība būs tajā, ka labajiem nodomiem nav jābūt konkrētiem darbiem vai atbildībai, bet tādām sajūtām, kā prieks vai gandarījums. Turklāt, lai izpildītu šos darbus, liela piepūle nebūs jāiegulda. Pietiks ar vēlmi un radošu pieeju!

Atskaņo savas mīļākās dziesmas un ļaujies dejām

Rītu tu vari iesākt divējādi: pārvietoties cauri mājai pilnīgā klusumā vai ļauties savu mīļāko dziesmu ritmiem. Mūzikai ir tieša ietekme uz noskaņojumu, tāpēc otrā izvēle pavisam noteikti palīdzēs dienu sākt uz pozitīvākas nots!

Dažas minūtes pavadi mierā

Ja tev patīk meditēt, tad dienu vari iesākt ar sevis apzināšanos. Bet, ja tevi biedē vārds meditācija, tad tā vietā izvēlies dažas minūtes pavadīt mierā – aizver acis un atslābinies.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl