7 profesijas, kurās nejusties kā darbā

Lielāko dzīves daļu mēs patiešām pavadām darbā, strādājam, nemitīgi pēc kaut kā dzenamies. Daudzas no mums ir izvēlējušās darbu, kas nepatīk tikai tā iemesla dēļ, ka par to saņemam labu atalgojumu. Darbs, kas mums nepatīk, atņem tik daudz prieka! Ja esi karjeras meklējumos vai vienkārši vēlies kaut ko pamainīt dzīvē, iedvesmojies no šīm septiņām karjerām, kurās nejusties kā darbā!

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Anete

  Anete

  Jebkurš darbs kurš IR SIRDSDARBS loģiski neliksies kā darbs! Atbildot komentāram par auklītēm, pieļauju, ka ir sievietes kam patīk ņemties ar bērniem, tām pašām kakainajām biksēm. Neviens ar varu nespiež iet mācīties vai strādāt profesijā kurā neptīkami strādāt.
 • Vai tiešām?

  Vai tiešām?

  Bērnu dārza audzinātājas? Really? :D Kāds no šī raksta veidotājiem ir bijis šīs profesijas pārstāvis? Aizejiet silītes grupā pastrādājiet, kad bērni lielākoties stāv pie loga raud un reizē kakā biksēs. Njām, īsta paradīze ne darbs ;)
 • Mairis Liepiņš

  Mairis Liepiņš

  Saku, kad šī profesija ir laba un patīkama, daudz ko jaunu var radīt un uzināt.
  • Mairis Liepiņš

   Mairis Liepiņš

   Pavāru profeija ir domāta, par kuru es izteicu domas.
 • Kaza

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!