7 pazīmes, ka viņš nožēlo jūsu šķiršanos

Komentāri
7 pazīmes, ka viņš nožēlo jūsu šķiršanos

Sievietes, kas pieredzējušas neveiksmi attiecībās, nebaidās paust savu viedokli par vīriešiem – viņi ir skarbi un necilvēcīgi. Ikviena šķiršanās, protams, ir sāpīga, bet vīrieši mēdz iniciēt šķiršanās, neļaujoties aizskart savu pašcieņu. Lūk, zīmes, ka viņš nožēlo izdarīto.

Pirmais un galvenais, ko dara vīrietis, kas nožēlo šķiršanos, ir centieni uzzināt visu par tevi caur jūsu kopīgajiem draugiem vai sociālajiem tīkliem. Protams, ir grūti izprast vīriešus, bet atceries, ka arī viņi ir cilvēki un arī viņiem ir sirds, kas mēdz sāpēt. Vai, balstoties uz šīm zīmēm, tu dosi viņam vēl vienu iespēju sevi pierādīt? Atstāj viedokli komentāros!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl