7 pazīmes, ka viņš gatavojas tevi bildināt

Komentāri
7 pazīmes, ka viņš gatavojas tevi bildināt

Ikviena sieviete reiz izsapņojusi sapni, kā izskatītos viņas ideālais bildinājums. Tās ir neaizmirstamas emocijas un sajūtas, jo īpaši tad, ja mīļotais ir pārsteidzis tevi negaidot, tomēr ir pazīmes, pēc kurām vari “atkost”, kad mīļotais grasās spert lielo soli.

Aizdomīga uzvedība

Partneriem dzīvojot kopā, mēdz sagādāt grūtības sagatavot kādu pārsteigumu personīgās vietas trūkuma dēļ. Ja ievēro, ka tava otrā pusīte pēkšņi sāk uzvesties dīvaini, tad, ļoti iespējams, drīzumā sekos bildinājums!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš sāk ietaupīt naudu

Arī šis ir signāls! Lai sagatavotu neaizmirstamu dienu tev, viņš parūpēsies, lai viss ir lieliski, tomēr tam nepieciešami līdzekļi. Ja mīļotais sācis ietaupīt, tas nozīmē, ka viņam ir kas grandiozs padomā. Nu, vismaz kāds skaists gredzentiņš noteikti.

Tavi tuvākie kaut ko nojauš

Iespējams, tu esi ievērojusi, ka tavi tuvākie draugi vai ģimenes locekļi kļuvuši tramīgi, ziņkārīgi un visnotaļ dīvaini. Tavai mammai acīs deg prieks, tomēr viņa klusē kā partizāns? Tas nozīmē, ka tava otra pusīte noteikti ir pavēstījusi lieliskos jaunumus taviem tuvajiem.

Visi viņa draugi ir precējušies

Pat tie vīrieši, kas ir spēcīgi ārišķīgi, ir ļoti ievainojami un viņi nevēlas novecot vienatnē. Ja zini, ka viņa draugi sāk precēties viens pēc otra un veidot ģimenes, arī tava otra pusīte nopietnāk sāks pieiet šim jautājumam.

Viņš tevi aicina uz īpaši romantisku tikšanos

Vīriešiem patīk atkārtoties – vienas un tās pašas ēstuves, viens un tas pats bārs… Tomēr, ja viņam padomā ir kas īpašs, kāda jauna un romantiska vietiņa, tas nozīmē, ka vakaram ir īpaša nozīme.

Viņš pucējas

Ja tavs vīrietis nestrādā profesijā, kas pieprasa katru dienu ierasties birojā uzvalkā, tad pēkšņa pucēšanās bez iemesla ir aizdomīga, ne tā? Viņš noteikti vēlas tevi pārsteigt, un mums patīk vīrieši uzvalkos!

Pārbaudi savu rotaslietu kastīti

Vīrieši jebkādā veidā cenšas noskaidrot savu mīļoto pirksta izmēru, bet visvienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir “aizņemties” kādu no taviem gredzeniem. Pārbaudi savu rotu lādīti!

Lasi vēl