7 pārsteidzoši labumi no banāniem

Komentāri
7 pārsteidzoši labumi no banāniem

Jā, tieši tik vienkārši! Sāc rītu ar banānu, kā arī iegaumē šos 7 neticamos labumus, ko tas spēj sniegt gan skaistumam, gan veselībai!

Spēcīgi un skaisti mati

Pagatavo banānu matu masku. Banāni ir lieliski taviem matiem, jo tie ir piepildīti ar B vitamīnu un folātu. Sajauc banānu ar pienu un medu, un atstāj šo masku matos 20 minūtes. Visu, kas palicis pāri, vari apēst gardu muti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mirdzoša seja

Sastampā vienu banānu un uzklāj masu uz sejas. Ļauj masai iesūkties ādā 15 minūtes, pēc tam ar vēsu ūdeni to noskalo. Banāni dara sejas ādu gaišāku, pateicoties A un E vitamīniem.

Probiotikas

Probiotikas ir nepieciešamas, lai līdzsvarotu zarnu trakta baktērijas. Arī banānos ir viss nepieciešamais, lai izvairītos no nepatīkamām vēdersāpēm.

Augsts asinsspiediens? Vairs nē!

Banānos ir daudz kālija, kas samazina asinsspiedienu. Starp citu, tie regulē stresa hormonu izdalīšanos. Pirms kādas svarīgas sanāksmes – apēd banānu!

Zaudē svaru

Viens vidēja izmēra banāns satur aptuveni 105 kaloriju. Tas ir salds, tāpēc apmierināsi savas garšas kārpiņas un nevēlēsies neko saldu ilgāku laiku.

Veseli papēži

Ar sastampāta banāna palīdzību vari mitrināt savus saplaisājušos papēžus, uzklājot masu uz sausajām zonām. Ļauj tam absorbēties un pārējo noskalo. Tagad tu atkal vari uzvilkt savas mīļākās vasaras kurpītes.

Nē – galvassāpēm

Sāp galva? Apēd banānu! Banāns lieliski cīnās ar migrēnu, jo to sastāvā ir gana daudz magnija.

FOTO: oho, lūk, tā izskatās banānu koks!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl