7 pārsteidzoši labumi no banāniem

Pievienot komentāru
7 pārsteidzoši labumi no banāniem

Jā, tieši tik vienkārši! Sāc rītu ar banānu, kā arī iegaumē šos 7 neticamos labumus, ko tas spēj sniegt gan skaistumam, gan veselībai!

Spēcīgi un skaisti mati

Pagatavo banānu matu masku. Banāni ir lieliski taviem matiem, jo tie ir piepildīti ar B vitamīnu un folātu. Sajauc banānu ar pienu un medu, un atstāj šo masku matos 20 minūtes. Visu, kas palicis pāri, vari apēst gardu muti.

Mirdzoša seja

Sastampā vienu banānu un uzklāj masu uz sejas. Ļauj masai iesūkties ādā 15 minūtes, pēc tam ar vēsu ūdeni to noskalo. Banāni dara sejas ādu gaišāku, pateicoties A un E vitamīniem.

Probiotikas

Probiotikas ir nepieciešamas, lai līdzsvarotu zarnu trakta baktērijas. Arī banānos ir viss nepieciešamais, lai izvairītos no nepatīkamām vēdersāpēm.

Augsts asinsspiediens? Vairs nē!

Banānos ir daudz kālija, kas samazina asinsspiedienu. Starp citu, tie regulē stresa hormonu izdalīšanos. Pirms kādas svarīgas sanāksmes – apēd banānu!

Zaudē svaru

Viens vidēja izmēra banāns satur aptuveni 105 kaloriju. Tas ir salds, tāpēc apmierināsi savas garšas kārpiņas un nevēlēsies neko saldu ilgāku laiku.

Veseli papēži

Ar sastampāta banāna palīdzību vari mitrināt savus saplaisājušos papēžus, uzklājot masu uz sausajām zonām. Ļauj tam absorbēties un pārējo noskalo. Tagad tu atkal vari uzvilkt savas mīļākās vasaras kurpītes.

Nē – galvassāpēm

Sāp galva? Apēd banānu! Banāns lieliski cīnās ar migrēnu, jo to sastāvā ir gana daudz magnija.

FOTO: oho, lūk, tā izskatās banānu koks!