7 padomi, kā mīlēties bez kreņķiem īpašo dienu laikā

Komentāri
7 padomi, kā mīlēties bez kreņķiem īpašo dienu laikā

Atkal jau klāt mēneša īpašās dienas, bet jūties īpaši uzbudināta un mīļotajam šonakt atteikt nevari? Lai sekss īpašo dienu laikā būtu patīkamāks, iegaumē šīs vienkāršās lietiņas, kas atvieglos gan tev, gan mīļotajam dzīvi.

Daudzi no mītiem, ko esam dzirdējušas par seksu īpašo dienu laikā, ir absolūti nepatiesi. Lai arī īpašo dienu laikā jūti diskomfortu, ir pierādīts, ka orgasms samazina mēnešreižu sāpes. Viss, kas tev jādara – iegaumē šos vienkāršos likumus, un gan tev, gan partnerim pat īpašo dienu nakts izvērtīsies par ko pasakainu.

7 vienkārši padomi:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl