7 mīti un patiesības par anālo seksu

Komentāri
7 mīti un patiesības par anālo seksu

Daudziem pāriem anālais sekss joprojām ir tabu. Tomēr mēs visas zinām to, cik svarīgi ir ilgstošās attiecībās izmēģināt ko jaunu. Šīs ir desmit nepatiesības, kuras tev uz visiem laikiem ir jāaizmirst!

1. mīts – anālais sekss ir sāpīgs process

Patiesība. Anālajam seksam nav jāsāp. Galvenais noteikums ir lēns sākums. Neaizmirstiet par lubrikantu! Daudzas sievietes atzīst, ka anālais sekss sagādā viņām orgasmu.

2. mīts – ja sāp vienreiz, sāpēs vienmēr

Patiesība. Ja pēc pirmā mēģinājuma kategoriski aizliedzi savam partnerim tuvoties tai vietiņai, tad atceries zelta likumu par nesteidzīgu procesu un lubrikanta lietošanu.

3. mīts – tikai vieglas uzvedības meitenes nodarbojas ar anālo seksu

Patiesība. Šis seksa veids ir viens no visretākajiem, kurus izmēģina pāri, kuri ir laimīgi kopā. Tā kā aizmirsti šo mītu, tas ir atkarīgs tikai un vienīgi no tā, kā jūs ar mīļoto pieejat šīm procesam.

4. mīts – tavs vīrietis tevi necienīs

Patiesība. Tātad viņš dabūja, ko grib un tagad atsvešināsies no tevis? Muļķības. Vīrieši vēlas savā seksuālajā dzīvē izmēģināt ko jaunu, un anālais sekss ir viens no viņa kvēlākajiem sapņiem.

5. mīts – nevajag izmantot prezervatīvu anālā seksa laikā

Patiesība. Anālā seksa laikā nevar apaugļoties, bet saslimt ar kādu no seksuāli transmisīvajām slimībām (STS) gan var. Lielākā daļa šo slimību izplatās tieši anālā seksa laikā. Prezervatīvi ir jālieto!

6. mīts – tava anālā atvere izstaipīsies

Patiesība.  Jo vairāk nodarbosies ar anālo seksu, jo vairāk anālā atvere būs pieradusi pie tā. Neuztraucies, nekas neizstaipīsies. Mēs taču zinām to, ka maksts pielāgojas dažāda izmēra dzimumlocekļiem. Ar anālo atveri ir tāpat.

7. mīts – šis process ir netīrs vārda tiešākajā nozīmē

Patiesība. Šis ir viens no visaplamākajiem mītiem. Tūplis un taisnās zarnas apakšējā daļa ir vietas, kur ir vismazāk fekāliju. Vissvarīgākais pēc anālā seksa ir apmazgāt dzimumlocekli, lai makstī neiekļūtu baktērijas no citas vides.

Lasi vēl