Vēlies uzlabot fizisko formu? Dzer ūdeni

Komentāri

2. 2. atbilde

2/8

Ūdens ir svarīga mūsu organisma sastāvdaļa. Ūdens ir visur – šūnās, audos, orgānos. Neviens organisma funkcionēšanas process nenotiek bez ūdens klātbūtnes. Iedomājies, ja Tu ielietu glāzē ūdeni, noliktu siltā vietā, bet atcerētos par to tikai pēc nedēļas? Ūdens taču nebūtu vairs tikpat svaigs kā pirms tam, vai ne?

1. atbilde

Ūdens nozīme

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

75% mūsu ķermeņa sastāv no ūdens. Kas notiks, ja to nemainīs? Dzerot ūdeni, tiek skalotas ķermeņa šūnas, un tas ”darbojas” kā iekšējā duša:

  • regulē ķermeņa temperatūru (piemēram, ja sakarsti, tad izdala sviedrus);
  • izvada no organisma visu lieko;
  • piegādā organismam svarīgas vielas – glikozi, skābekli, sniedz enerģiju. Bez pietiekama daudzuma šo elementu, veselībai nekaitīgs svara zudums nav iespējams;
  • sniedz dabīgu mitrināšanu ādai;
  • nostiprina muskuļus un saglabā locītavu lokanību;
  • regulē gremošanu.

2. 2. atbilde

2/8
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl