7 labumi, ko vari iegūt skūpstoties

Komentāri
7 labumi, ko vari iegūt skūpstoties

Nav nozīmes mūsu vecumam, bet ikviena no mums nespēj iedomāties dzīvi bez mīļas bučiņas un kaislīga skūpsta. Kāpēc skūpstīšanās ir tik nozīmīga? Tā nav tikai divu lūpu saskaršanās, bet gan enerģijas un arī informācijas apmaiņa. Skūpsts veido spēcīgu emocionālu saikni starp diviem cilvēkiem, tāpēc noskaidro, kādus labumus iegūsti no šīs tik patīkamās nodarbes.

Pašpārliecinātība par sevi

Ikdienas rutīnā aizmirstam izrādīt mīļumu apkārtējiem cilvēkiem. Darba tik daudz, tik daudz! Ja esi brīvas sievietes statusā, ķer ciet iespēju kaut vai uz vaidziņa sabučot savu mammu, tēti vai labāko draudzeni. Mīļuma izpausme ir nepieciešama savas pašapziņas celšanai, tāpēc nekavējoties sabučo blakus esošo!

Attiecību stiprināšana

Pāri, kuri regulāri skūpstās, ir daudz tuvāki nekā tie, kuri izvairās no mīļuma izrādīšanas. Skūpsts atdzīvina kaisli, un daudzi pāri novērtē otru tikai tad, kad viņi nododas kaislīgam franču skūpstam.

Skūpsts dziedē dvēseli

Ikviens skūpsts paceļ mūs pāris centimetru virs zemes. Uztraukums, entuziasms un miers ir ķīmisko elementu izdalīšanās rezultāts. Vai zināji, ka skūpstu terapija patiešām dziedē cilvēka dvēseli?

Pretsāpju līdzeklis

Pretsāpju tabletes ne vienmēr palīdz. Turklāt, pat ja dod zināmu rezultātu, tā tomēr ir ķīmija, kas bojā organismu. Vienkārša bučiņa atvieglo no sāpēm. Turklāt no bučiņām rodas tikai pozitīva atkarība – dabisks pretsāpju līdzeklis, vai nav lieliski?

Foto: bučiņas, lūpiņas mmm…

Imūnsistēmas stiprināšana

Skūpstīšanās ir mikroorganismu apmaiņa, līdz ar to imūnsistēma tiek tikai uzlabota. Protams, tas nenozīmē, ka tev jāmetas bučoties ar visiem, bet ar īsto cilvēku tā būs kā vakcīna.

Mute – tīra un vesela

Ir pierādīts, ka cilvēki, kuri skūpstās bieži arī pievērš lielāku uzmanību mutes higiēnas stāvoklim, tādējādi, mazgājot to ne vien divas, bet pat četras reizes dienā. Kas ir interesanti – franču skūpsts stimulē siekalu izdalīšanos, būtiski samazinot baktēriju daudzumu mutē.

Īstā un vienīgā atrašana

Cilvēku saderība nav vienkārša lieta. Ja vēl esi mīļotā vīrieša meklējumos, tad skūpsts daudz ko var pateikt par otru cilvēku. Ja tev patīk skūpstīties ar viņu, turklāt, ja viņš to pieprot, tad skaidrs ir tas, ka laime garantēta. Tālāk jau seko personību saderība, viņa labās vai sliktās īpašības un tava attieksme pret dzīvi un vīriešiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl