7 kļūdas, ko pieļauj čirkainu matu īpašnieces

Komentāri
7 kļūdas, ko pieļauj čirkainu matu īpašnieces
Foto: SCANPIX

Daba tev devusi čirkainus matus? Uzzini, kādas kļūdas visbiežāk pieļauj čirkainu matu īpašnieces.

Čirkainu matu īpašniecēm ir jāpievērš papildu rūpes, lai mati izskatītos skaisti un veselīgi. Bet neviena no mums nepiedzimst par Einšteinu, tāpēc visas matu gudrības šūpulī atrast nevar.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Labākās matu gudrības nākas atklāt ar laiku, bet, lai tavi mati vairs neciestu, mēs, Skaties.lv, esam apkopojuši septiņas kļūdas, ko visbiežāk pieļauj čirkainu matu īpašnieces.

Uzzini, kas tās par kļūdām, un nekad tās vairs neatkārto.

Lieto nepareizu matu šampūnu

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Čirkainu matu īpašniecēm ir jāizvēlas šampūns, kas ir paredzēts spēcīgai mitrināšanai vai speciāli lokām. Tas čirkām liks izskatīties veselīgām.

Taisno bez aizsardzības

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Lai arī cik ļoti tu mīli savas dabīgās lokas, reizēm vēlies savu vizuālo tēlu nomainīt uz taisniem matiem. Tad palīgā nāk taisnotājs! Bet jāatceras, ka vienmēr ir jālieto speciāli aizsardzībai pret karstumu paredzēti matu produkti.

Nepareiza ķemmes izvēle

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Matu ķemmēšana ir neatņemama skaistumkopšanas daļa pat čirkainu matu īpašniecēm, vienīgi visi panākumi slēpjas matu ķemmes izvēlē. Lai nenāktos attapties ar matos ieķērušos ķemmi, izvēlies matus izlaist caur pirkstiem vai izvēlies matu ķemmi ar mīkstiem sariem.

Nelieto matu kondicionieri

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Arī mati var dehidrēties jeb zaudēt šķidrumu, tāpēc vissliktākā lieta, ko vari nodarīt čirkainiem matiem, ir to nepietiekama mitrināšana. Lieto mitrinošu matu kondicionieri, katru reizi mazgājot matus.

Nepareiza dvieļa izvēle

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Čirkaini mati prasa īpašas rūpes, arī tos nosusinot pēc mazgāšanas, tāpēc izvēlies gludu dvieli. Jebkura berze, ko radīs raupjš audums, taviem matiem nepatiks.

Nepareiza matu griezuma izvēle

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Lai čirkaini mati ieņemtu savu dabīgo formu un izskatītos labi, svarīga ir piemērota matu griezuma atrašana. Tāpēc, nākamreiz ejot atjaunot matu griezumu, pakonsultējies ar frizieri vai stilistu par to, kas piestāvētu tieši tev.

Nepareiza materiāla spilvendrāna

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Ja no rītiem pamosties un spogulī sevi vairs nepazīsti, jo katrs mats ir uz savu pusi, pārbaudi, no kāda materiāla ir tava spilvendrāna. Čirkainiem matiem neiesaka gulēt uz kokvilnas, jo tā tikai izsūc mitrumu no matiem. Tā vietā labāk izvēlēties zīdu vai satīnu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl