7 jautras idejas seksam rudenī

1 komentārs
7 jautras idejas seksam rudenī

Ja sekss ūdenī vai siena gubā šovasar izpalika, tad tev jāizmēģina sekss ar rudens atribūtiku. Vaicāsi, kādu? Seko šiem padomiem, kas tavu mīlēšanos rudens sezonā padarīs vēl intīmāku.

Šalle – jaunie rokudzelži

Ja šalle ir neatņemams aksesuārs tavam rudens apģērbam, tad izmanto to arī seksā. Sasien viņa rokas, kamēr skūpsti visu viņa ķermeni.

Priekšspēle lapās

Kad vēl, ja ne rudenī, tev būs iespēja ar mīļoto padraiskoties nokritušo lapu kaudzēs? Tā var būt lieliska priekšspēle kaislīgam turpinājumam iekštelpās.

Rudens atribūtika

Ja tomēr neesi gatava nosmērēt savu skaisto mētelīti, cīnoties ar mīļoto lapās, tad, nākot mājup, noplūc kādu lapiņu no koka. Pēc tam ar aizsietām acīm ļauj mīļotajam ar to maigi pāriet pāri visam tavam kailajam ķermenim.

Pārsteidz viņu

Atnākot mājās no darba, nemeties izģērbties uzreiz. Dari to lēnām. Sāc ar cimdiem, šalli, mēteli un tad jau līdz pavisam esi kaila. Jo lēnāk viņa priekšā izģērbsies, jo lielāku kaisles uzplūdu viņā vairosi.

Kafija no torsa

Aizmirsti par termokrūzi ar mīļāko kafijas dzērienu. Tagad tu vari atļauties baudīt to no mīļotā vīrieša krūtīm.

Ābolu sidrs garšos labāk

Ja kafija tev šķiet par ekstrēmu, tad izmēģini ābolu sidru. Tavs vīrietis būs gatavs nolaizīt katru tava ķermeņa centimetru, turklāt baudot gardu ābolu sidru.

Aizlavies no rudens darbiem

Kārtējā nedēļas nogale jāpavada laukos, lasot ābolus? Aizlavies ar mīļoto no rudens darbiem un nodarbojaties ar īstajiem darbiem kaut kur otrā stāva bēniņos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl