7 iemesli, lai būtu kopā ar vīrieti no citas kultūras

Komentāri
7 iemesli, lai būtu kopā ar vīrieti no citas kultūras

Iespējams, atvaļinājumā iepazinies ar kādu šarmantu vīrieti, kurš tevi neatstāj vienaldzīgu vēl tagad. Jūs apmainījāties ar kontaktinformāciju, un jau drīzumā viņš plāno braucienu pie tevis, vai tu – pie viņa. Kāpēc draudzēties ar ārzemnieku, lūk, 7 iemesli.

Tu apgūsi jaunu valodu

Bez sveicināti, paldies un vīns iemācīsies jaunu valodu. Labākais veids, kā mācīties, ir diendienā dzīvot tādā vidē, kurā nepārtraukti runā svešā mēlē. Tavs draugs var būt labākais skolotājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svētki garšas kārpiņām

Cik lieliski būs randiņi! Iedomājies, izbaudīt citas kultūras virtuvi. Tikai tavs ārzemju draugs zinās, kur ir vislabākais ēdiens, kā arī tu pati, iespējams, laika gaitā to apgūsi un pagatavosi ko līdzīgu? Ja arī esi no tām, kas mīl caur vēderu, tad šis ir vēl viens lielisks iemesls, lai izmēģinātu attiecības ar ārzemnieku.

Dalies ar savu kultūru

Uzaugot vidē, kur diendienā redzi vienu un to pašu, tu spēsi patiesi to novērtēt, ja pēkšņi tev apkārt būs pilnīgi kas cits. Dalies arī savā pieredzē un atver kādam pasaules redzējumu plašāk. Sākot ar ēdieniem, beidzot ar tradīcijām un svētkiem, tu ne vien pati novērtēsi to, kas mums ir, bet arī spēsi iedvesmot vēl kādu.

Brīvdienas – dubultā

Iedomājies, cik jauka ir apziņa savu nākamo atvaļinājumu plānot gan šeit, Latvijā, gan tur, pie mīļotā. Brīvdienas būs daudz aizraujošākas, jo pamanīsi apciemot vietu, kur viņš ir dzimis un audzis, gan arī būt lieliska viesu uzņēmēja savās mājās.

Raugies plašāk!

Viens no vissvarīgākajiem ieguvumiem ir tas, ka tavas attiecības ar citas kultūras pārstāvi liks tev raudzīties plašāk. Tikai šādā veidā mēs varam pieņemt citus, kā arī būt iejūtīgāki pret tiem, kas nav mums līdzīgi.

Piedzīvojumu garša

Tas vien, ka draudzējies ar ārzemnieku, liecina, ka tev patīk piedzīvojumi. Ceļošana būs viens no jūsu kopīgajiem, mīļākajiem hobijiem, un nedomā, ka tu apstāsies vienā valstī. Tu zināsi visas blakus valstis, kā arī mīļotā iecienītākos galamērķus.

Spēcīgs mugurkauls

Saki ko gribi, bet tā nu tas ir. Bieži vien apkārtējo attieksme nav tā pati iecietīgākā, ja runa ir par attiecībām ar cilvēku no svešas zemes. Tu iemācīsies pieņemt kritiku, kā arī uzaudzēsi biezāku ādu, jo neviens aizvainojums nestāvēs ceļā tavai mīlestībai pret citas kultūras pārstāvi.

Foto: armēniete Kima Kardašjana ar mīļoto vīru, afroamerikāni Kanje Vestu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl