7 iemesli, lai būtu kopā ar vīrieti no citas kultūras

Komentāri
7 iemesli, lai būtu kopā ar vīrieti no citas kultūras

Iespējams, atvaļinājumā iepazinies ar kādu šarmantu vīrieti, kurš tevi neatstāj vienaldzīgu vēl tagad. Jūs apmainījāties ar kontaktinformāciju, un jau drīzumā viņš plāno braucienu pie tevis, vai tu – pie viņa. Kāpēc draudzēties ar ārzemnieku, lūk, 7 iemesli.

Tu apgūsi jaunu valodu

Bez sveicināti, paldies un vīns iemācīsies jaunu valodu. Labākais veids, kā mācīties, ir diendienā dzīvot tādā vidē, kurā nepārtraukti runā svešā mēlē. Tavs draugs var būt labākais skolotājs.

Svētki garšas kārpiņām

Cik lieliski būs randiņi! Iedomājies, izbaudīt citas kultūras virtuvi. Tikai tavs ārzemju draugs zinās, kur ir vislabākais ēdiens, kā arī tu pati, iespējams, laika gaitā to apgūsi un pagatavosi ko līdzīgu? Ja arī esi no tām, kas mīl caur vēderu, tad šis ir vēl viens lielisks iemesls, lai izmēģinātu attiecības ar ārzemnieku.

Dalies ar savu kultūru

Uzaugot vidē, kur diendienā redzi vienu un to pašu, tu spēsi patiesi to novērtēt, ja pēkšņi tev apkārt būs pilnīgi kas cits. Dalies arī savā pieredzē un atver kādam pasaules redzējumu plašāk. Sākot ar ēdieniem, beidzot ar tradīcijām un svētkiem, tu ne vien pati novērtēsi to, kas mums ir, bet arī spēsi iedvesmot vēl kādu.

Brīvdienas – dubultā

Iedomājies, cik jauka ir apziņa savu nākamo atvaļinājumu plānot gan šeit, Latvijā, gan tur, pie mīļotā. Brīvdienas būs daudz aizraujošākas, jo pamanīsi apciemot vietu, kur viņš ir dzimis un audzis, gan arī būt lieliska viesu uzņēmēja savās mājās.

Raugies plašāk!

Viens no vissvarīgākajiem ieguvumiem ir tas, ka tavas attiecības ar citas kultūras pārstāvi liks tev raudzīties plašāk. Tikai šādā veidā mēs varam pieņemt citus, kā arī būt iejūtīgāki pret tiem, kas nav mums līdzīgi.

Piedzīvojumu garša

Tas vien, ka draudzējies ar ārzemnieku, liecina, ka tev patīk piedzīvojumi. Ceļošana būs viens no jūsu kopīgajiem, mīļākajiem hobijiem, un nedomā, ka tu apstāsies vienā valstī. Tu zināsi visas blakus valstis, kā arī mīļotā iecienītākos galamērķus.

Spēcīgs mugurkauls

Saki ko gribi, bet tā nu tas ir. Bieži vien apkārtējo attieksme nav tā pati iecietīgākā, ja runa ir par attiecībām ar cilvēku no svešas zemes. Tu iemācīsies pieņemt kritiku, kā arī uzaudzēsi biezāku ādu, jo neviens aizvainojums nestāvēs ceļā tavai mīlestībai pret citas kultūras pārstāvi.

Foto: armēniete Kima Kardašjana ar mīļoto vīru, afroamerikāni Kanje Vestu

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl