7 grūtības, kuras piedzīvo jaunas meitenes, tiekoties ar krietni vecākiem vīriešiem

Komentāri
7 grūtības, kuras piedzīvo jaunas meitenes, tiekoties ar krietni vecākiem vīriešiem

Lai arī mūsdienās mēs varam māt “ardievas” dažādiem stereotipiem un aizspriedumiem par perfektajām attiecībām un vecumu, kurā būtu jātiekas ar kādu, joprojām daudzi uzdod jautājumu – ko tā jaunā “skuķene” ir atradusi tajā vecī? Tieši vecuma starpība ir tā, kas raisa mūsos jautājumus. Lūk, 7 grūtības, ar kurām jāsaskaras jaunām sievietēm, tiekoties ar krietni vecākiem vīriešiem.

Plaisa starp paaudzēm

Šo pašu var attiecināt uz vecāku un bērnu attiecībām. Lielākais drauds ir lielā vecuma starpība, kuras dēļ attiecībās nevar veidoties harmonija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ietekmīgi vīrieši ir bīstami

Kamēr viss ir kārtībā, viņi ir lieliski, bet brīdī, kad jaunā sieviete attiecībās sāk spēlēt pēc saviem noteikumiem, vīrietis var kļūt patiešām neciešams un pat bīstams.

Grūti pieradināms

Mūsdienu sieviete pavisam viegli var izmainīt un pieradināt gados jaunākus vīriešus. Kas attiecas uz vecākiem vīriešiem – tas vairs nav tik viegli. Vienīgajai, kam šāda tipa attiecībās būs jāmainās, tā būs sieviete.

Tu viņam esi “viena no”

Vīrieši, kas vairākus gadus ir precējušies nešķirsies kādas jaunas drostaliņas dēļ. Iespējams, tu esi tikai viena no viņa mīļākajām, ar kurām viņš apmierina savas vajadzības, kuras vairs nevar sasniegt savā laulību dzīvē.

Foto: slaveni vīrieši, kas apprecējušies ar krietni jaunākām meitenēm

Viņš neapmierina tavas vēlmes

Jāatzīst, ka tava seksuālā dzīve nebūs tik baudāma, kā ar jaunāku vīrieti – tu būsi tā, kas apmierinās viņu, nevis otrādi. Ar gadiem vīriešu libido sarūk.

Problēmas ar vecākiem

Ja esi izvēlējusies uzsākt attiecības ar vecāku vīrieti, agrāk vai vēlāk tev būs jāiepazīstina viņš ar savu ģimeni. Viņa vecumu notušēt nav iespējams, tāpat kā faktu, ka tiecies ar viņu, tāpēc var sākties problēmas ģimenes starpā. Esi gatava uz šķībiem skatieniem!

Nesakrīt intereses

Ja tu esi tā, kurai patīk piektdienas vakarā doties ielās kopā ar draudzenēm un baudīt vīriešu uzmanību, tad, esot attiecībās ar vecāku vīrieti, vari aizmirst šāda veida izklaides. Pastāv liels risks, ka jūsu intereses absolūti nesakrīt.

Lasi vēl