7 apņemšanās, lai Tu būtu vēl skaistāka

Komentāri

2. Ledus masāža

2/8

Ādas attīrīšana no rītiem

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

No rīta noskaņojies jaunai dienai, un šis ir brīdis, kad pirmo reizi dienas laikā paskaties spogulī. Nakts laikā notiek gan ādas šūnu atjaunošanās, gan attīrīšanās. Protams, tas nav redzams, taču no rīta uz sejas ādas atrodas liekās taukvielas un vielmaiņas gala produkti. Tēlaini izsakoties, seja no rītiem ir netīra. Noskalošana ar ūdeni neko nedos – āda noteikti ir jāattīra ar speciālu līdzekli. Ja laika trūkuma dēļ to nedarīsi, tad  samazināsi dienas krēma efektu, jo tas cauri biezajai netīrumu kārtai gluži vienkārši nevar uzsūkties. Vēl viens knifiņš – nekādā ziņā neklāj tonālo krēmu uzreiz pēc dienas krēma uzklāšanas. Ļauj sejas kopšanas produktam vismaz 10 minūtes padarboties un tikai tad ķeries pie dekoratīvās kosmētikas.

2. Ledus masāža

2/8
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl