6 pazīmes, ka mīļotais joprojām mīl bijušo

Komentāri
6 pazīmes, ka mīļotais joprojām mīl bijušo

Mēs, sievietes, apzināmies to, ka bijušās attiecības ir pagātne – laiks vērties nākotnē. Diemžēl mūsu vīrieši to nav sapratuši līdz pat šai dienai. Kādas pazīmes liecina, ka mīļotais joprojām domā par savu bijušo draudzeni?

Sarunas

Esošā partnera salīdzināšana ar bijušo ir normāla parādība. Arī mēs, dāmas, to darām. Situācija kļūst nopietna brīdī, kad tavs mīļotais tīši vai netīši piemin bijušo mīlestību 24/7.

Klusēšana

Ja tavs draugs nestāsta saviem draugiem par tevi, kā arī izvairās no jebkāda veida parādīšanās sabiedrībā ar tevi, skaidrs ir viens – viņš joprojām ir domās ar bijušo.

Facebook – viņas dēļ

Ja tavs draugs bieži pavada laiku vietnē Facebook, atceries, ka viņš var savu brīvo laiku pavadīt, apskatot bijušās aktivitātes.

Kontakta uzturēšana

Ja bijusī draudzene viņa tālrunī joprojām ir ierakstīta ar smaidiņiem un mīļvārdiņā, tad viņš par viņu nav aizmirsis. Telefona zvani, īsziņas jeb vienkārši kontakta uzturēšana jūsu abu attiecībām nenāk par labu.

Lielā “O” laikā kas negaidīts

Ja seksa laikā viņš piemin bijušās, nevis tavu vārdu, skaidrs ir tas, ka tev steidzami šis vīrietis ir jāpamet (ja viņu vispār var par vīrieti nosaukt).

Ir un nav

Ja tavs vīrietis attiecībās atdod savu sirdi un dvēseli, bet pēkšņi atsalst, tā ir viena no pazīmēm, ka viņš pats joprojām nesaprot, ko vēlas. Kas zina, varbūt viņš domās dzīvo ar bijušo?

Lai arī cik sāpīga ir nelaimīga iemīlēšanās, tu neesi tā vērta, lai ciestu tāda vīrieša dēļ, kurš joprojām nezina, ko vēlas un ar ko vēlas savu dzīvi saistīt.

Foto: bijušie Holivudas mīlnieki

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl