6 padomi vīriešiem – kā “nesist kanti” sievietei

0 Komentāru
6 padomi vīriešiem – kā “nesist kanti” sievietei

Sievietēm patīk, ja pretējais dzimums izrāda uzmanības apliecinājumus, jo, pirmkārt, tas pabaro mūsu ”ego” un otrkārt, kas gan zina, iespējams, tas ir jaunu attiecību sākums un iemesls taureņiem vēderā. Taču, lai nonāktu līdz taureņu stadijai ir lietas, kuras vīrietim ir jāzina, lai nesabojātu par sevi iespaidu. Mēs, daiļais dzimums, esam ļoti jūtīgas, viens nepareizs teikums vai dīvaina rīcība un iepazīšanās ir beigusies. Kā saka tautā: ”Paldies par dejām un uz redzēšanos’’! Lūk, daži padomi – kā nevajag sist kanti sievietei!

Oriģinalitāte – pirmajā vietā

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Ja esi savu simpātiju noskatījis sociālajos tīklos, pirms raksti ziņu, kārtīgi padomā kā uzrunāsi savu iekāres objektu. Sievietēm patīk oriģināli “kantes sišanas paņēmieni”. Ar tekstu “Čau, kā iet” tu viņu nepārsteigsi, tikpat labi vari nerakstīt neko! Nekādā gadījumā nesūti banālus tekstiņus par skaistajām acīm un apburošo smaidu, arī tas vairs neatstāj nekādu iespaidu uz 21. gadsimta sievieti. Vēl jo mazāk uz mums iedarbojas tā saucamie “neķītrie tekstiņi”. Tieši otrādi – efekts būs pretējs. Protams, ir arī izņēmumi, taču sevis cienoša sieviete ne uz ko tādu neparakstīsies un uzskatīs tevi par muļķi.

4

Nezvani man, mazulīt

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Lai cik lieliska tev liktos šī ideja, tomēr saņemt zvanu no vīrieša alkohola reibumā, nakts vidū ir nepatīkami. Kura sieviete būs sajūsmā par piedzērušos balsi?! Tev ir čomi, ar viņiem arī iedzer kādu glāzi un runā cik tīk. Mums nav jāzina, cik ļoti alkohola reibumā tu mūs mīli, vai cik ļoti tu ilgojies, jo šajā stadijā lielu nozīmi jūsu teiktajam, mēs nepiešķiram. Sevis cienošs vīrietis nekad neatļausies mūs apgrūtināt ar telefona zvaniem nakts vidū!

0 Komentāru