6 padomi vīriešiem – kā “nesist kanti” sievietei

0 Komentāru
6 padomi vīriešiem – kā “nesist kanti” sievietei

Sievietēm patīk, ja pretējais dzimums izrāda uzmanības apliecinājumus, jo, pirmkārt, tas pabaro mūsu ”ego” un otrkārt, kas gan zina, iespējams, tas ir jaunu attiecību sākums un iemesls taureņiem vēderā. Taču, lai nonāktu līdz taureņu stadijai ir lietas, kuras vīrietim ir jāzina, lai nesabojātu par sevi iespaidu. Mēs, daiļais dzimums, esam ļoti jūtīgas, viens nepareizs teikums vai dīvaina rīcība un iepazīšanās ir beigusies. Kā saka tautā: ”Paldies par dejām un uz redzēšanos’’! Lūk, daži padomi – kā nevajag sist kanti sievietei!

Oriģinalitāte – pirmajā vietā

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Ja esi savu simpātiju noskatījis sociālajos tīklos, pirms raksti ziņu, kārtīgi padomā kā uzrunāsi savu iekāres objektu. Sievietēm patīk oriģināli “kantes sišanas paņēmieni”. Ar tekstu “Čau, kā iet” tu viņu nepārsteigsi, tikpat labi vari nerakstīt neko! Nekādā gadījumā nesūti banālus tekstiņus par skaistajām acīm un apburošo smaidu, arī tas vairs neatstāj nekādu iespaidu uz 21. gadsimta sievieti. Vēl jo mazāk uz mums iedarbojas tā saucamie “neķītrie tekstiņi”. Tieši otrādi – efekts būs pretējs. Protams, ir arī izņēmumi, taču sevis cienoša sieviete ne uz ko tādu neparakstīsies un uzskatīs tevi par muļķi.

2

Džentlmenis vai Vitālijs no blakus rajona

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Ja pirmajā tikšanās reizē tu neiedomājies dāmai atvērt durvis, padot roku un atļaujies lamāties rupjos krievu lamu vārdos, tad esi drošs, ka šis bija jūsu pirmais un pēdējais randiņš. Mēs vēlamies redzēt sev blakus pieklājīgu un laipnu vīrieti, nevis Vitāliju no blakus rajona ar spilgtu lamu vārdu krājumu. Gribam justies kā princeses un stiprajam dzimumam ir visas iespējas mums sniegt šīs īpašās emocijas! Izmantojiet izdevību!

0 Komentāru