6 padomi vīriešiem – kā “nesist kanti” sievietei

0 Komentāru
6 padomi vīriešiem – kā “nesist kanti” sievietei

Sievietēm patīk, ja pretējais dzimums izrāda uzmanības apliecinājumus, jo, pirmkārt, tas pabaro mūsu ”ego” un otrkārt, kas gan zina, iespējams, tas ir jaunu attiecību sākums un iemesls taureņiem vēderā. Taču, lai nonāktu līdz taureņu stadijai ir lietas, kuras vīrietim ir jāzina, lai nesabojātu par sevi iespaidu. Mēs, daiļais dzimums, esam ļoti jūtīgas, viens nepareizs teikums vai dīvaina rīcība un iepazīšanās ir beigusies. Kā saka tautā: ”Paldies par dejām un uz redzēšanos’’! Lūk, daži padomi – kā nevajag sist kanti sievietei!

Oriģinalitāte – pirmajā vietā

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Ja esi savu simpātiju noskatījis sociālajos tīklos, pirms raksti ziņu, kārtīgi padomā kā uzrunāsi savu iekāres objektu. Sievietēm patīk oriģināli “kantes sišanas paņēmieni”. Ar tekstu “Čau, kā iet” tu viņu nepārsteigsi, tikpat labi vari nerakstīt neko! Nekādā gadījumā nesūti banālus tekstiņus par skaistajām acīm un apburošo smaidu, arī tas vairs neatstāj nekādu iespaidu uz 21. gadsimta sievieti. Vēl jo mazāk uz mums iedarbojas tā saucamie “neķītrie tekstiņi”. Tieši otrādi – efekts būs pretējs. Protams, ir arī izņēmumi, taču sevis cienoša sieviete ne uz ko tādu neparakstīsies un uzskatīs tevi par muļķi.

1

”Es, es, es!”

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Pirmais iespaids ir ļoti svarīgs. Viens nekorekts teikums un viss, randiņš beidzies. Tev ir jābūt ļoti uzmanīgam. Sievietēm nepatīk narcisi, vīrieši, kuri runā tikai par sevi un saviem sasniegumiem. Mēs vēlamies, lai vīrietis ir ieinteresēts mūsos, lai uzdod jautājumus un jo vairāk, jo labāk! Kam tad mēs stāstīsim par apmeklētajām jogas nodarbībām, aizvadīto ceļojumu un jaunatklāto siera kūkas recepti?! Sievietēm ir svarīgi justies interesantām otram cilvēkam. Citādāk sanāk, ka vīrietis ir atnācis uz randiņu pats ar sevi, jo katrs teikums sākas ar ”Es, es, es!‘’ Sastopoties ar šādu tipiņu, mums uzreiz gribas aizmukt, un jo tālāk, jo labāk.

Nākamais: ”Es, es, es!”
0 Komentāru