6 bīstamas pazīmes, kas liecina – vīrietis ir skopulis!

1 komentārs
6 bīstamas pazīmes, kas liecina – vīrietis ir skopulis!

Vīrieši mūsdienās par sievietēm izsakās ne visai glaimojoši – mēs esam materiālistes. Sievietes ir bīstamas, jo ir gatavas pārdot dvēseli, lai iegūtu materiālu labumu no vīrieša. Reizēm, šādi izteikumi liecina par ko citu – vīrieša skopumu. Lūk, pazīmes, kas liecina – viņš ir skops!

“Nauda nedara laimīgu”

Jā, tā patiešām ir, bet nauda ir rīks, kas paver dažādas iespējas, kā arī nodrošina labklājību. Ja tavs vīrietis aizraujas ar šādas frāzes atkārtošanu ikreiz, kad nopērc kādu jauku nieciņu sev, negaidi, ka viņš tev kādreiz nopirks ko skaistu.

Viņš neatstāj dzeramnaudu

Šāda tipa vīrietis nesvaidās ar naudu apkārt, ieskaitot reizes, kad atnāk rēķins par paēstām vakariņām kādā restorānā. Šāda attieksme liecina par vīrieša skopumu – negaidi nekādu labvēlību no viņa puses arī turpmāk.

Viņš piedāvā dalīt rēķinu

Ir divi varianti – vai nu vīrietis ir par dzimuma vienlīdzību vai arī ir patoloģisks skopulis. Protams, pirmajos randiņos ir “ok”, ja dalāt rēķinus uz pusēm, tomēr ja vīrietis piedāvā tev iziet kādā vakarā pavakariņot, rēķinies ar to, ka viņš uzņemas apmaksāt rēķinu.

Viņš neaicina tevi uz kafiju

Skopuļi allaž atradīs veidu, kā ietaupīt. Pat rīta kafija pēc kaislīgas nakts vietējā kafejnīcā viņam neder. Šajos apstākļos ikviens var atļauties nopirkt tasīti kafijas ārpus mājas.

Viņš ierodas ciemos tukšām rokām

Ikviena sieviete atzīs, ka ir patīkami, ja vīrietis, ierodoties ciemos, atnes kādu ciema kukuli. Tai nav jābūt simts ziedu buķetei. Nākot ar tukšām rokām, skaidrs ir tas, ka vīrietis paredz, ka tu būsi tā, kas atdos viņam visu.

Ietaupa naudu, izmantojot tavus resursus

Šis nu ir par daudz! Komentāri lieki.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl