6 bīstamas pazīmes, kas liecina – vīrietis ir skopulis!

1 komentārs
6 bīstamas pazīmes, kas liecina – vīrietis ir skopulis!

Vīrieši mūsdienās par sievietēm izsakās ne visai glaimojoši – mēs esam materiālistes. Sievietes ir bīstamas, jo ir gatavas pārdot dvēseli, lai iegūtu materiālu labumu no vīrieša. Reizēm, šādi izteikumi liecina par ko citu – vīrieša skopumu. Lūk, pazīmes, kas liecina – viņš ir skops!

“Nauda nedara laimīgu”

Jā, tā patiešām ir, bet nauda ir rīks, kas paver dažādas iespējas, kā arī nodrošina labklājību. Ja tavs vīrietis aizraujas ar šādas frāzes atkārtošanu ikreiz, kad nopērc kādu jauku nieciņu sev, negaidi, ka viņš tev kādreiz nopirks ko skaistu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš neatstāj dzeramnaudu

Šāda tipa vīrietis nesvaidās ar naudu apkārt, ieskaitot reizes, kad atnāk rēķins par paēstām vakariņām kādā restorānā. Šāda attieksme liecina par vīrieša skopumu – negaidi nekādu labvēlību no viņa puses arī turpmāk.

Viņš piedāvā dalīt rēķinu

Ir divi varianti – vai nu vīrietis ir par dzimuma vienlīdzību vai arī ir patoloģisks skopulis. Protams, pirmajos randiņos ir “ok”, ja dalāt rēķinus uz pusēm, tomēr ja vīrietis piedāvā tev iziet kādā vakarā pavakariņot, rēķinies ar to, ka viņš uzņemas apmaksāt rēķinu.

Viņš neaicina tevi uz kafiju

Skopuļi allaž atradīs veidu, kā ietaupīt. Pat rīta kafija pēc kaislīgas nakts vietējā kafejnīcā viņam neder. Šajos apstākļos ikviens var atļauties nopirkt tasīti kafijas ārpus mājas.

Viņš ierodas ciemos tukšām rokām

Ikviena sieviete atzīs, ka ir patīkami, ja vīrietis, ierodoties ciemos, atnes kādu ciema kukuli. Tai nav jābūt simts ziedu buķetei. Nākot ar tukšām rokām, skaidrs ir tas, ka vīrietis paredz, ka tu būsi tā, kas atdos viņam visu.

Ietaupa naudu, izmantojot tavus resursus

Šis nu ir par daudz! Komentāri lieki.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl