5 zelta padomi, kā izlaidumā būt pašai stilīgākajai. Iesaka Deniss Ševeļovs

Pievienot komentāru
5 zelta padomi, kā izlaidumā būt pašai stilīgākajai. Iesaka Deniss Ševeļovs
FACEBOOK

Modes eksperts, stila rokasgrāmatas ”Stils” līdzautors Deniss Ševeļovs pārzina jaunākās modes tendences un labprāt sniedz padomus kā pareizi ģērbties. Šoreiz Deniss iesaka piecas lietas, kuras ievērojot, savā izlaidumā mirdzēsiet, un vēlāk nebūs kauns skatīties fotogrāfijas.

Īsi pirms izlaiduma nemaini tēlu!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Deniss saka, ka vizuālajām pārmaiņām jānotiek vismaz mēnesi pirms izlaiduma. Ne īsu brīdi pirms lielā notikuma.

”Nevajag pēkšņi sākt skūt kājas, lietot pašiedeguma krēmus, veidot permanentās uzacis vai lūpas. Jauna matu krāsa vai frizūra arī nav ieteicama pāris dienas pirms svētkiem,” stingri nosaka Deniss.

Stila eksperts aicina pārmaiņas veikt vismaz mēnesi pirms izlaiduma. Tas palīdzētu pārvērtību neveiksmes gadījumā visu izlabot un svinības paliktu atmiņā kā patīkams notikums.

Pēc ”Akropoles” VIP ballītes modes eksperts Deniss Ševeļovs lūdz palīdzību

Izvēlies piemērotu apakšveļu!

Grāmatas ”Stils” līdzautors ir pārliecināts, ka svētku kleitu sabojā tai cauri spīdošas vai redzamas krūštura lencītes. Ja ir aizdomas, ka tērps ir tāda piegriezuma, kur lencītes būs redzamas, modes eksperts iesaka nevilkt krūšturi.

”Ir speciālas uzlīmes krūšu galiem, kuras nodrošina, lai krūšu gali nespiežas cauri tērpam. Daudzas dāmas domā, ka silikona lencītes ir lielisks risinājums, tā nebūt nav. Nekādu redzamu lencīšu,” Deniss ir lakonisks.

Deniss aicina dāmas, kurām ir iespaidīga dekoltē zona, izvēlēties tērpus, zem kuriem var vilkt krūšturi. Ir iespējams izcelt dekoltē zonu, tievo vidukli, visam nav jāaprobežojas ar kailu plecu līniju.

Modes eksperts Deniss Ševeļovs nosauc trīs vislabāk ģērbtās slavenības

Atsakies no zeķubiksēm!

”Izlaidums notiek vasaras sezonā, tātad nekādu zeķubikšu. Ja konservatīvie stila eksperti uzskata, ka apmeklējot vakara pasākumu, obligāti jāvelk zeķubikses, es domāju tas nav tik kategoriski,” tā Deniss.

Jaunām meitenēm ir skaistas, gludas kājas, un nav vajadzība tās maskēt. Uzsmidzinot eļļu ar mirdzumu, efekts būs fantastisks!

Nevelkot zeķubikses, kājām jābūt gludām, bez apmatojuma, zilumiem, rētām, ja nav iespējams to nodrošināt jāvelk matētas zeķubikses, ne vairāk kā 15 DEN.

Deniss Ševeļovs kopā ar mīļoto vīrieti ir vairāk nekā gadu. Pāra attiecībās romantikas pagalīte deg ar spilgtu liesmu

Kleitas garums!

Denis uzsver, ka nav konkrētu kritēriju, cik garai jābūt izlaiduma kleitai. Var vilkt vakarkleitu, garu kleitu vai mini kleitu. Vēlams, lai tērps nav īsāks kā plaukstas platums virs ceļa. Tērpa izvēlei jāatbilst pasākuma scenārijam.

Ja noslēgumā absolventi dejos valsi, ja izlaidums sāksies ar polonēzi – vakarkleita ir tieši laikā, ja izlaidums sāksies agrā pēcpusdienā, un pēc oficiālās daļas uzreiz sekos ballīte viesu namiņā – vakarkleita nepiestāvēs.

Deniss Ševeļovs neslēpjas ”skapī”, viņš ar augsti paceltu galvu pošas ”Baltijas praidam”

Uzvedības normas!

Izlaidums ir posms, kad pusaudzis kļūst par pieaugušo. Modes eksperts aicina jauniešus nepārspīlēt ar alkoholu un pasargāt sevi no kauna skolotāju, klasesbiedru un vecāku acīs.

Alkohols nepiestāv skaistiem tērpiem, bet svētkos gribas izskatīties pēc iespējas labāk. Modes eksperts ir pārliecināts, ka tam jākalpo kā lieliskai motivācijai būt uzmanīgiem ar grādīgajiem dzērieniem.

”Aicinu arī baudīt pasākumu klātienē, ne lietot sociālos tīklus. Tas pasargās jūs no dažādiem kompromātiem sociālajā vidē un veidos lieliskas atmiņas,” nobeidz Deniss.