5 veidi, kā iemācīt dēlam cienīt sievietes

2 komentāri
5 veidi, kā iemācīt dēlam cienīt sievietes

Ikviena mamma visvairāk par visu vēlas, lai viņas dēls izaug par godīgu, jauku un laipnu džentlmeni, kas ciena sievietes. Lūk, pieci veidi, kā uzaudzināt patiešām foršu puiku!

Dalies savā veiksmē ar viņu

Tavam dēlam ir jāzina, ka ikvienai sievietei ir tiesības būt veiksmīgai. Tev ir mērķi, kurus vēlies sasniegt, un tavam dēlam jāapzinās, ka ikvienai sievietei ir izvēle kļūt par jebko, ko vēlas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nerunā sliktu par viņa tēvu

Lai vai kādas attiecības tev būtu ar dēla tēvu, nekādā gadījumā nerunā sliktu par viņu. Jaunam vīrietim jāsaprot, ka sievietes ciena arī stipro dzimumu. Tu esi dēla lielākais elks un paraugs.

Neizdabā ikvienai kaprīzei

Protams, ka tu dēlam vēli tikai labāko, bet, izdabājot katrai viņa kaprīzei, viņš uz to paļausies arī nākotnē – tu nevēlies, lai tavs dēls dzīvo uz viņa topošās draudzenes vai sievas pleciem. Iemācies pateikt nē situācijās, kad tas nepieciešams.

Nerunā sliktu par citām sievietēm

Iespējams, tev nepatīk kāda sava kolēģe vai kādas draudzenes izdarības, bet, atceries, negatīvais vairo negatīvo. Tavam dēlam nav jāklausās tavās problēmās ar sava dzimuma pārstāvēm, jo tādā veidā viņš iemācīsies, ka ir normāli, ja citi tiek aprunāti, kamēr citi augsti respektēti. Savaldi savas emocijas!

Iesaisti viņu mājasdarbos

Mammas reti liek palīdzēt dēliem mājas pienākumu izpildē. Tev un tavam mīļotajam jāiesaista arī mazākās atvases gan ēst gatavošanā, gan mājas uzkopšanā.

Foto

TOP komentāri

  • Dēla māte
    +2 +2 0

    Dēla māte

    Aga, ka tik ne arī! Mūsu vīriešiem jau no bērna kājas māca cienīt sievietes, būt gudrākiem, pakļauties, piedot, paciest un tā tālāk! A meitiņām mātes nemāca cienīt puišus, mīlēt apburt, apmīļot, pabarot un tt. Meitenēm redz priekšroka...tik , kas šito ir izdomājis? Vai kāds man nepaskaidros ..kapēc? Kapēc manam dēlam būtu sievietei durvis jāatver, ja tā nav viņa sieva vai grūtniece? Mūsu laikos durvis nav vairs tik smagas kā senajos laikos...neredzu šai rīcībai loģisku pamatojumu! Puķes dāvināt un iepriecināt meitenes redz puišiem ir jādara un tas ir pieņemts...kapēc? Domāju, ka sievietei ar tad ir jāiepriecina savs puisis ar garšīgām vakariņām un tt a ne ar smaidu uz lūpām pateikts..paldies! Meitene redz var iesist puisim, a puisis redz atpakalj nevar jo vinš redz puisis! Tad tiem kuriem ir tādi uzskati ir jāatver anatomijas grāmatu un jāpamācās! Gan vīriešiem, gan sievietēm sāp vienādi un nav atšķirības vai tev dēls sagriež pirkstu vai meita...viņiem sāp vienādi, jo viņi ir abi cilvēki un abiem ir nervi un jūtas un emocijas! Arī dēliem sāp! Ar viņiem ir jārunā un viņus ir jāciena un jāmīl! Mātes!!!tām kurām ir dēli mīliet viņus un saudzējiet un neaudziniet viņus kalpot sievietei un izdabāt! Mācat viņus sevi mīlēt , cienīt un būt neatkarīgiem no citu cilvēku viedokļiem un nosodījumiem. Mācat būt laimīgiem un mīlētiem tik tā viņi mācēs dot mīlestību! Un sākot jau no mātes cieņas pret viņu kā vīrieti radīsies cieņa pret māti un tad pret sievu un savām meitām! Un nevajag mācīt kādam viņam redz jābūt...īstam vīrietim...zemtekstā: Pakļāvīgam sunītim, kas dzīvo sievietes labā un pilda sievietes iegribas, vēlmes un tt atstājot sevi novārtā vai aizmirstot par sevi, sevis mīlēšanu un cienīšanu! Un kā jau sen zināms, ja nemāki mīlēt un cienīt sevi, tad arī nemācēsi mīlēt un cienīt citus! Viss sākas no bērna kājas. Audzinat savus dēlus cienīgus a ne pakļāvīgus pakalpiņus priekš sievietēm! Tik tā mums valstī būs īsti vīrieši uz kuriem varēs paļauties un aiz kuru mugurām mēs sievietes varēsim slēpties!
  • Līga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl