5 noderīgas un jautras lietas, ko darīt lidostā

Komentāri
5 noderīgas un jautras lietas, ko darīt lidostā

Gari lidojumi, nākamā reisa gaidīšana. Gaidīšana lidostā, šķiet, nekad nebeigsies, un laiks stāv uz vietas. Kāpēc gan laiku netērēt lietderīgi un jautri? Šeit ir pieci ieteikumi, lai pavadītais laiks lidostā ātri vien palidotu!

Trenē smadzenes

Parasti mums nav laika, lai trenētu smadzenes. Kad pēdējo reizi pildīji krustvārdu mīklu vai kādu testu? Šis ir īstais laiks, ka lidostā nopirktu avīzi vai atrastu labu Wi-Fi pieslēgumu, kur interneta plašumos atrastu daudz interesantu vingrinājumu, kas nodarbinās smadzenes, un ne tikai! Laiks arī paies nemanot!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pabeidz nepabeigto, turpini iesākto

Ir labi, ja līdzi ir dators vai planšetdators. Kā būtu, ja šo laiku pavadi pie kāda sen iesākta, bet nepabeigta projekta? Varbūt tev ir kādi dokumenti, kuriem nepieciešama tava uzmanība un laiks? Paveic to, kam nav pieticis tava dārgā laika. Noteikti būs par vienu mazāk darāmu darbu, kā arī labi padarīta darba sajūta.

Uzsāc sarunu

Šis gan nav tipiskākais veids, kā latvietis pavadīs savu laiku lidostā, tomēr, ja redzi kādu, kuram ir tikpat garlaicīgi kā tev, bet tas cilvēks izskatās draudzīgs, uzsāc sarunu! Pirmkārt, jauni kontakti nekad nav par daudz, kā arī laiks, ko pavadīsit sarunājoties, noteikti paies ātrāk nekā esot vienatnē ar sevi. Ja paveiksies, šis cilvēks būs no citas valsts un tu varēsi uzzināt kādus interesantus faktus vai viņu tradīcijas. Sāc ar vienkāršu jautājumu, uz kurieni viņš(-a) lido vai arī izmanto veco, labo sarunu tēmu – laikapstākļi.

Apgūsti jaunu valodu

Kāpēc gan ne? Katrai no mums ir sapņu zeme, kurā vēlamies nonākt un vasara nav aiz kalniem. Tu noteikti esi ieplānojusi kādu ceļojumu vai nu uz Itāliju, Spāniju, varbūt pat tālākiem galamērķiem. Mācīšanās mēdz būt garlaicīga, bet, ja pati spēsi padarīt šo procesu interesantu, izmanto to! Noskaties kādu filmu svešā mēlē, klausies mūziku – tā tu raitāk apgūsi ko jaunu.

Vēro cilvēkus

Ja esi kautrīga un neesi gana droša, lai uzsāktu sarunu ar pilnīgu svešinieku, vienkārši pavēro cilvēkus! Kā viņi ģērbjas, runā, iztēlojies, kāds ir šo cilvēku stāsts, kāpēc viņi ceļo, no kādas vides nākuši u. tml. Cilvēku vērošana samazina stresu, kā arī veicina radošumu.

Ja stundām ilga gaidīšana tevi nomāc, izmanto kādu no šiem padomiem, lai lidojumu pieredzi padarītu krāšņāku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl