Pieci mīti un patiesības kādas sievietes patīk vīriešiem

0 Komentāru
Pieci mīti un patiesības kādas sievietes patīk vīriešiem
FOTO: facebook.com

a

Vai taisnība, ka vīriešiem patīk nedaudz dumjas sievietes? Ko lai velk mugurā, lai pievērstu sev Lieliskā vīrieša uzmanību? Ko ir vērts atcerēties, lai nezaudētu sava mīļotā vīrieša uzmanību? Kura var apzvērēt, ka nekad nav meklējusi atbildes uz šiem jautājumiem? Tāpēc aplūkosim visizplatītākos mītus, par to – kādas sievietes patīk vīriešiem.

Skapī – tikai mini

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Vēloties pievērst vīriešu uzmanību, sievietes cenšas akcentēt savu seksapīlu. Viņu drēbju skapī parasti ir apspīlētas kleitas ar dziļiem šķēlumiem un milzu dekoltē. Visi apģērbi ir spilgtās krāsās. Sievietes ir pārliecinātas, ka ar šīm ”detaļām” vīriešu acīs viņas uzburs ”Sieviete – dieviete, sieviete – velns” tēlu.

Īstenībā

Ja nevēlies pievērst tikai uzmanību, bet satikt savu Sapņu vīrieti, tad seksualitātes koeficientu savā garderobē ir stipri vien jāsamazina. Toties jāpalielina elegance un maiga sievišķība. Valdzinoša skaistule super minisvārciņos, protams, provocēs vīrietī seksuālo iekāri, taču viņa neradīs stiprā dzimuma pārstāvī vēlmi aizsargāt, gādāt un lolot. Vārdu sakot – ja gribi, lai vīrietis tevi mīl, neģērbies tā, lai viņš tevi vienkārši grib.

0 Komentāru