5 metodes, kā viegli atbrīvoties no acu pietūkuma

Komentāri

2. Olu baltums

2/6
Foto: Flickr.com/ftzdomino

Foto: Flickr.com/ftzdomino

Gurķu šķēlītes

Viens no vecākajiem un efektīvākajiem līdzekļiem pret acu pietūkumu ir gurķu šķēlītes. Gurķi ir bagāti ar antioksidantiem un flavonoīdu, un tie rada dzesēšanas efektu, kas palīdz savilkt paplašinātus asinsvadus, tādējādi samazinot pietūkumu ap acīm. Uzlieciet uz acīm gurķa šķēles un turiet apmēram 30 minūtes. Vai izspiediet no gurķa sulu, ielieciet ledusskapī uz 20 minūtēm un pēc tam šajā sulā iemērciet vates tamponus, uzlieciet uz acīm un turiet 15-20 minūtes. Noskalojiet seju ar remdenu vai aukstu ūdeni.

2. Olu baltums

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl