Komentāri
5 interesanti fakti par seksu. Lai vairotos – katram jāpilda savs uzdevums
FOTO: ĀĢENTŪRA/SCANPIX

Sekss ir visas dzīves pamatu pamats, ja tas tā nebūtu – cilvēce izmirtu. Paldies Dievam, sekss ir ļoti patīkama nodarbošanās, citādi būtu jāizdomā dzelžaini likumi un noteikumi, kas liktu cilvēkiem vairoties. Tomēr, lai arī māte daba lietas ir sakārtojusi tā, lai vīrieši un sievietes viens pie otra tiektos, ir likumsakarības, kas ieprogrammētas pašos pamatos. Turklāt tās mainīt nebūtu vēlams.

5 interesanti fakti par seksu

1. Kāpēc vīrieši nav monogāmi

Tam, ka vīrietim ir ļoti grūti būt monogāmam, ir zinātnisks pamatojums. Caurmērā stiprais dzimums dzīvo īsāku mūžu nekā vājais dzimums. Vīrieša galvenais uzdevums ir apaugļot pēc iespējas vairāk sieviešu, lai neaizietu postā viņa unikālais genofonds. Pirmajā dzīves pusē – kamēr vīrietis ir jauns un spēcīgs, viņš ir gatavs savu dzīvības sēklu sēt pa labi un pa kreisi. Jo ātrāk un vairāk viņš to izdarīs, jo labāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2. Vīrietis – sējējs, sieviete – audzinātāja

Sievietes aktivitāte nedaudz krītas mūža otrajā pusē, jo ģenētiski viņa savu uzdevumu – dzemdēt bērnus, izpilda jaunībā. Tomēr bērni ir arī jāizaudzina, turklāt omītes ir nepieciešamas arī mazbērniem. Sieviete savā mūžā piedalās divu paaudžu audzināšanā – bērnu un mazbērnu. Tādēļ arī jāsecina, ka vīrietim ir paredzēta tikai apaugļotāja loma, bet sievietei – mammas un omītes. Protams, tēvi un vectētiņi arī piedalās atvašu audzināšanā, tomēr pamatā tas ir sievietes uzdevums. Lūk, kāpēc vīrieši nedzīvo ilgāk par sievietēm, jo viņi savu galveno uzdevumu izpilda dzīves pirmajā pusē.

3. Visi apmierināti

Tikai XX gadsimtā kļuva zināms, ka arī sievietes var izjust orgasmu. Līdz tam laikam tika uzskatīts, ka sievietes baudu no seksa nevar gūt, un nav arī vajadzīgs, jo bērni var dzimt arī bez sievietes orgasma. Ja vīrietis orgasma laikā atbrīvojas no spriedzes, negatīvas enerģijas un agresijas, tad sieviete – uzlādējas ar jaunu, pozitīvu enerģiju.

4. Iekšējā laimes sajūta garantēta

Orgasms sniedz iespēju gūt veselu buķeti emociju, kas nepieciešamas laimes sajūtai. Tieši tāpat, kā var gūt baudu un laimes sajūtu no pieskārieniem masāžas laikā, tāpat to visu nodrošina arī orgasms

5. Pretējās enerģijas

Šo darbību kontrolē gēni un hormoni. Tā kā vīrietis ieņem dominējošo pozīciju, viņam ir jābūt aktīvam, attiecībā pret partneri. Sievietes pozīcija ir pasīva. Viņas uzdevums ir pievērst vīrieša uzmanību ar savu seksualitāti un pievilcību. Viņai jākļūst par trofeju vīrieša rokās. Tādā veidā saplūst vīrišķā un sievišķā enerģija, veidojot vienotu veselumu.
Pēdējā laikā sievietes arvien vairāk uzņemas dominējošo lomu, ievilinot vīrieti gultā. Tādā veidā sieviete ģenerē vīrišķo enerģiju, kas saplūdīs kopā nevis ar pretējo, bet ar tādu pašu enerģijas veidu. Šāda tendence ir ļoti bīstama, jo, lai ieņemtu bērnu, nepieciešamas divas pretējas enerģijas, nevis divas vienādas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl