Komentāri
5 ieteikumi, lai strauji nepieņemtos svarā aukstajā sezonā

Rudens un ziema ir tas laiks, kad gribam ielīst siltākajā pidžamā, satīties kamolītī un saldi čučēt zem segas. Ar šādu dzīvesveidu mēs kļūstam ne vien slinkākas, bet arī izsalkušākas. Rudens ir laiks, kad mazāk skaitam kalorijas, jo priekšā gaidāmi vieni no gada skaistākajiem svētkiem – Ziemassvētki. Ko darīt, lai strauji nepieņemtos svarā?

Daudz ūdens

Atceries, kā vasarā nevarēji savu dienu iedomāties bez pusotra litra ūdens dienā? Kāpēc lai rudenī kas mainītos? Lai arī vairāk dzeram tēju un kafiju, neaizmirsti par negāzētu ūdeni!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ogļhidrātus – prātīgi

Izslēgt ogļhidrātus no uztura nav prātīgi, tomēr katru dienu tos uzņemt – arī ne. Baltmaizes vietā lieto pilngraudu maizi. Tas pats attiecas uz makaronu izstrādājumiem.

Visu ar mēru

Iespējams, tu esi viena no tām, kura kalorijas neskaita. Ja gribas ābolu pīrāgu, kādu kēksiņu vai citu kalorijām bagātu našķi, tad, atceries, visu ar mēru!

Investē sevī

Vislabākais ieguldījums būtu sporta zāles apmeklējums. Tad, kad saproti, ka no ziemas jābēg iekštelpās, tas sporta zāle ir īstā vieta! Sporta zāli apmeklē agri no rīta pirms darba, vai pēc tā.

Dārzeņiem – jā

Imunitāte ir īpaši vāja šajā laikā. Lai to stiprinātu – lieto uzturā dārzeņus tik daudz, cik iespējams. Šobrīd savā uzturā iekļauj ķirbi, bet no ogu valstības – dzērvenes.

Foto: kā šīm dāmām izdodas izskatīties tik satriecoši?

Lasi vēl