5 ieteikumi, kā pārsteigt savus mīļos

Komentāri

2. Kopīgs rokdarbs

2/6

Brauciens pusnaktī

Foto: Kitty Terwolbeck, Flickr

Foto: Kitty Terwolbeck, Flickr

Vienai no draudzeņu kompānijas ir jubileja. Jums noteikti visām ir kāda īpaša satikšanās vieta, kur reizēm mēdzat aizbraukt un ar kuru saistās lieliskas atmiņas. Piemēram – jūra. Jauna diena, kā zināms, sākas pusnaktī. Sarunājiet uzticības personu – jubilāres vīru, lai viņš iepriekšējā vakarā nākamās dienas gaviļnieci pēc iespējas ilgāk nelaiž gulēt. Stundu pirms pusnakts jūs ierodaties un aizvedat nākamo jubilāri viņas dzimšanas dienu sagaidīt pie jūras. Līdzi, protams, jums ir šampanietis un jaunas glāzes, no kurām malkosit svētku dzērienu, bet vēlāk pasniegsit kā dāvanu. Protams, jūsu finansiālo iespēju robežās, varat izvērsties – noorganizēt salūtu un, iespējam, uzaicināt kādu jubilāres iemīļotu mūziķi, kurš jūras krastā nodzied viņas mīļāko dziesmu. Bet varat iztikt tikai ”ar sevi”, jo katrā ziņā draudzene šo apsveikumu kā piedzīvojumu atcerēsies vēl ilgi.

2. Kopīgs rokdarbs

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl