5 iemesli, kāpēc joprojām esi viena

1 komentārs

2. 2. iemesls

2/6

1. iemesls

Foto: Frank Kovalchek, Flickr

Foto: Frank Kovalchek, Flickr

Par spīti teicienam, ka pretpoli pievelkas, attiecību līkločos pastāv arī teorija, ka līdzīgais pievelk līdzīgo jeb – ”tāds tādu satiek”. Tādēļ, ja Tev vienmēr ceļā gadās infantili vīrieši vai arī vienas nakts sakaru cienītāji, varbūt tie ir Tavi ”spoguļa attēli”? Iespējams, ka problēma, kāpēc joprojām Tev nav nopietnu attiecību, ir arī Tevī? Un, pirms atkal sākt meklēt princi baltā zirgā, nepieciešams ieturēt pauzi, pavērot sevi ”no malas” un, iespējams, nedaudz šo to pielabot savos uzskatos un attieksmē pret dzīvi.
Varbūt kāds stāsts vai pat vairāki ir par Tevi…

Varbūt nav sveša situācija – tikko kāds vīrietis Tev ir pievērsis uzmanību un uzlūdzis uz randiņu, tā visa interese Tev par viņu vienkārši pazūd. Pat ja sākumā viņš Tev šķita simpātisks, tikko kā notikumi ir sākuši virzīties uz attiecību dibināšanas pusi, Tu sāc meklēt dažādus iemeslus, kāpēc viņš tomēr Tev nešķiet piemērots. Šāda reakcija liecina par to, ka Tev ir ļoti zems pašvērtējums. Ka ir kāds – tikai un vienīgi psihoterapijas seansā noskaidrojams iemesls, kāpēc Tu pati sev nepatīc. Un zemapziņā sev iestāsti: nevar būt, ka tik lieliskam vīrietim interesē tik necila būtne kā es…

Ko darīt?

Saprast, ka tas, ka Tu citiem nepatīc, ir tikai Tevis pašas izdomāta teorija, kurai ar īstenību, visticamāk, nav nekāda sakara. Iemācies vairāk uzticēties sev un arī vīriešiem. Ja pieņemsi sevi tādu, kāda esi, iemācīsies arī citus pieņemt. Un, ar laiku kāds tomēr izrādīsies jauks, atklāts un pat ļoti simpātisks vīrietis, ja vien uz viņu palūkojas ar ”citām acīm”.

2. 2. iemesls

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • Rita
  0 0 0

  Rita

  Tas jau nav atkarīgs tikai no sievietes, jo vīrieši ir kompleksaini un trūkst iniciatīvas.
  tās lielākoties ir nepareiza audzināšana bērnībā, kas lielākoties atkarīgs no mātes
  mīlestības. Es varu būt lepna, ka ar manu dēlu viss ir kārtībā.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl