5 fakti par vīriešiem, kurus viņi nestāsta, bet tev būtu jāzina

Komentāri
5 fakti par vīriešiem, kurus viņi nestāsta, bet tev būtu jāzina

Ja runa ir par gultas dzīvi, tad parasti centrā būs sieviete. Vai tāds G-punkts vispār pastāv, kādā veidā jāveic stimulācija, lai mēs, sievietes, sasniegtu orgasmu. Mūsu lielisko vīriešu seksualitāte parasti paliek neapspriesta, taču tev būtu jāzina šīs 5 lietas, par kurām viņi izvēlas klusēt.

Arī vīrieši jūtas nedroši par savu ķermeni

Nesen veiktā pētījumā apstiprinās, ka 30% britu vīriešu jūtas neērti par savu ķermeni. Sievietes – 35%. Daudzi no viņiem izvēlas nodarboties ar seksu tumsā, tikai tā iemesla dēļ, lai tu nepamanītu viņu nepilnības. Arī locekļa izmērs vīriešiem mēdz sagādāt galvassāpes, tāpēc atceries, ka tev nav par ko baidīties, jo neviens nav perfekts.

Krūšgali – sāpīga tēma

Mēs esam pieradušas, ka mūsu krūšgali ir erogēnā zona un to stimulācija mums sagādā baudu. Vīriešiem arī, bet ne visiem. Nesenā pētījumā apstiprināts, ka ir vīrieši, kuri to dievina, bet ir vīrieši, kuri to ienīst. Lai nesanāktu neveikla situācija, ļauj viņam paspēlēties ar tavām krūtīm, kamēr tu izbaudi ko citu, virzoties zemāk pa viņa ķermeni.

Vīriešiem patīk mīlināties

Tad jautājums, kāpēc viņi to nedara? Atbilde ir vienkārša. Vīrieši nevēlas parādīt sevi kā viegli ievainojamus un neaizsargātus. Starp citu, ir situācijas, kad vīrietis uzstāj nodarboties ar seksu tikai tāpēc, lai pēc tam varētu aizmigt tavās skavās. Vīrieši atzīst, ka mīlināšanās liek viņiem justies piederīgiem un novērtētiem.

Ne visiem interesē anālais sekss

Mēs bieži mēdzam uztraukties, vai viss, ko guļamistabā darām, sniedz viņam baudu. Anālais sekss ir katra pāra brīva izvēle. Nav daudz sieviešu, kas tam ir piekrituši, bet arī vīrieši nav vienisprātis izmēģināt šādu pozu.
Lai arī daudziem tas asociējas ar papildu baudu, ne visi ir gatava izmēģināt to paši. Daudziem vīriešiem tas asociējas ar ko pretdabisku un viņiem vienkārši patīk tas, kas ir TIKAI sievietēm.

Mēs visi esam no vienas planētas

Vīrieši no Marsa, sievietes no Venēras. Dzirdēta frāze? Bet ja runa ir par seksu, tad gan vīrieši, gan sievietes ir no vienas planētas. Vienīgā atšķirība ir tā, ka vīriešiem tā ir nepieciešamība, bet sievietēm vairāk interesē emocionālais apmierinājums. Atceries! Vīrieši nav roboti. Arī viņiem ir jūtas.

PIKANTI: Post Graffiti Art projekts Berlīnē

Lasi vēl