5 būtiskas atšķirības starp mīlēšanos un drā*****

Komentāri
5 būtiskas atšķirības starp mīlēšanos un drā*****

Sauksim lietas īstajos vārdos. Mīlēšanās daudzu pāru izpratnē ir vesels process. Tā ir atmosfēras radīšana, priekšspēle un nepārtraukts ķermeņa kontakts, tomēr šad tad arī pliks sekss ir nepieciešams. Kura gan negrib sajusties kā sliktā meitene, kuru vīrietis kārtīgi sapurina? Lūk, 5 būtiskas atšķirības starp šīm divām mums tik tīkamām darbībām.

Priekšspēle

Romantiska gaisotne, iedegtas sveces, lēni skūpsti pār viņa ķermeni. Tieši laikā būs masāža, kas noslēdzas ar lēnu izģērbšanos. Lūk, galvenie atslēgas vārdi skaistam vakaram, kad esat paredzējuši mīlēties.

Plikam seksam priekšspēle nav svarīga. Viņš norauj tavu kleitu, piespiež pie sienas un saka, cik ļoti tevi grib.

Skūpstīšanās

Atslēgas vārds: lēni. Visu lēni, mierīgi, maigi. Sāc ar maigiem skūpstiem uz lūpām, pēc tam nebaidies no Franču skūpsta.

Sekss – sāc ātri un pat agresīvi. Mainiet lomas, piespied pie sienas viņu un atļaujies iekost viņa apakšlūpā.

Frāzes

Mīlēšanās laikā tu atzīsties otram mīlestībā, saki, cik ļoti viņš tev ir nozīmīgs un ka viņš tev ir vienīgais.

Seksa laikā esi neķītra un aizmirsti par mīļajām sarunām. Saki, cik ļoti tu vēlies, lai viņš ņem varu pār tevi.

Pozas

Mīlēšanās laikā svarīgs ir ķermeņa kontakts un acu skatiens.

Seksa laikā tu vēlies, lai viņš tevi iepliķē un par sliktu nenāks kāda papildu priekšmeta izmantošana, piemēram, lai sasietu rokas.

Orgasms

Pēc kaislīgas mīlēšanās tu elpo dziļi, bet lēni, nenolaidiet acis viens no otra, tas mīlēšanos padarīs īpaši juteklisku.

Orgasms pēc brutāla seksa būs skaļš, tu elsosi smagi un ļausi, lai viņš beidz nevis tevī, bet uz tevis. Vēders, krūtis, varbūt pat mute?

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl