4 finanšu kouča padomi, kā sakrāt naudu

4 komentāri

2. Naudas aizdošana saviem mīļajiem

2/5
Foto: Flickr.com/Consumerist Dot Com

Foto: Flickr.com/Consumerist Dot Com

Ģimenes izdevumu novelšana uz vīra vai partnera pleciem

Šāds ģimenes lomu sadalījums var šķist novecojis, bet naudas līdzekļu pārvaldē daudzas sievietes joprojām paļaujas uz vīrieti. Finanšu korporācijas Fidelity Investments nesen veiktajā aptaujā konstatēts, ka tikai 24% sieviešu uzņemas galveno atbildību par ikdienas finansiālajiem lēmumiem un tikai 19% atbild par lēmumiem, kas skar tādu tēmu kā pensiju fonds. Tu taču neļautu nevienam pieņemt lēmumu par savas fiziskās veselības stāvokli, kāpēc gan finansiālā veselība ir mazsvarīgāka? Kamēr attiecībās viss kārtībā, neviens īpaši nedomā par šķiršanos, taču dzīve mēdz būt neparedzama un ir svarīgi tam sagatavoties. Tāpat kā veic ikgadējās pārbaudes pie ārsta, vajadzētu regulāri kopā ar partneri apsēsties un pārbaudīt savas naudas plūsmu. Arī tad, ja atbildību uzņēmies vīrietis, tev jābūt informētai par ģimenes budžeta svārstībām un to, kā notiek jūsu kopējās naudas pārvalde, lai sevi aizsargātu ilgtermiņā.

Finanšu kouča padoms

Dodies uz veikalu ar iepriekš izveidotu nepieciešamo produktu sarakstu. Vienmēr pērc tikai sarakstā norādīto! Atceries, ka veikalu plauktos dārgākie produkti novietoti tieši acu skatiena augstumā. Tāpat nepārspīlē ar dāvanām – laikus apdomā, ko vēlies dāvināt, cik esi gatava tam tērēt, bet varbūt dāvanu vari izgatavot pati. Pastāv arī iespēja samesties ar draugiem.

2. Naudas aizdošana saviem mīļajiem

2/5
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl