3 miljonu dolāru vērta saderināšanās un rožu siena. Kā Kanje Vests lutina Kimu Kardašjanu

Pievienot komentāru
3 miljonu dolāru vērta saderināšanās un rožu siena. Kā Kanje Vests lutina Kimu Kardašjanu

Dažreiz ir labi pasapņot… Kimai Kardašjanai, 35, katri svētki ir kā sapnis! Skaties.lv sadaļa Sievietei apkopojusi dārgākās un aizkustinošākās dāvanas sabiedrības dāmai Kimai no viņas mīļotā vīra, repera Kanje Vesta.

Sarakstīta dziesma

Nav noslēpums, ka Kanje jau pirms vairākiem gadiem zināja, ka Kima būs ne vien viņa mūza, bet arī mīļotā sieva un bērnu māte. 2010. gadā Vests sarakstīja dziesmu Lost in the world, kas bija veltījums tieši Kimai.

Saderināšanās gredzens

2013. gadā Kanje Vests un Kima Kardašjana saderinājās Kimas dzimšanas dienā. Izīrēts AT&T beisbola laukums, orķestris un dziedātāja Lana del Reja ar dziesmu Young and Beautiful, lūk, tā ir saderināšanās! Šo visu Vests plānojis visu savu mūžu. Neilgi pēc saderināšanās Kimas realitātes šovā Keeping up with the Kardashians tika veltīta epizode šai īpašajai dienai. 15 karātu dimanta saderināšanās gredzens, kuru veidojusi slavenību iecienītā juveliere Lorēna Švarca rotā Kimas zeltnesi kopš tās pašas dienas.

Mātes diena 2014

Siena, kas klāta baltām rozēm, hortenzijām un peonijām.

Foto: Kimas svētku dāvanas – ikvienas sievietes sapnis

Kimas dzimšanas diena 2014

Pārsteiguma ceļojums uz Havaju salām un soma, kuru veidojusi Kimas meitiņa Norta, kas vērta 100 000 dolāru.

Mātes diena 2015

Pāris tūkstošu rožu un stīgu kvartets ar Sema Smita dziesmām, kā arī viesmīlis, kurš Kimu uzrunā par Vesta kundzi, labāko māti pasaulē, pasniedzot katru ēdienu. Romantiski, vai ne?

Kimas 35. dzimšanas diena

Kanje izdoma nebeidz pārsteigt! Kimai tika sarīkota grūtnieču ballīte, kurā visas Kimas draudzenes un ģimenes sievietes pārtapa par grūtniecēm. Kā raksta pati Kima – Kanje noīrēja kinoteātri, kurā viņa skatījās jaunāko filmu par Stīvu Džobsu, kas vēl nav oficiāli iznākusi. Kima neslēpa sajūsmu par vīra radošu ideju visām Kimas draudzenēm un māsām iejusties grūtnieču ādā.

Foto: romantiskais pārītis