25 iezīmes, kas atšķir vīrišķīgu vīrieti no nīkuļa: skaistās Elenas pieredze

6 komentāri
25 iezīmes, kas atšķir vīrišķīgu vīrieti no nīkuļa: skaistās Elenas pieredze
Privātais arhīvs

TV6 jūnija meitene Elena Kalicka, kura atpazīstamību iemantoja pēc dalības TV3 šovā ”Precētie pret brīvajiem”, kopš pavasara bauda attiecībās esošas meitenes statusu. Kas vīrieti padara vīrišķīgu sievietes acīs un cik daudz viņas pašas mīļotajam līdz tam ”pietrūkst”?

”Esmu bieži domājusi par to, kādu vīrieti gribētu redzēt sev blakus, kādām rakstura īpašībām viņam ir jāpiemīt, kā viņam jāizskatās un vai tam vispār ir nozīme. Ja kādreiz man nebija skaidras atbildes uz šo jautājumu, tad tagad zinu – viņam noteikti jābūt vīrišķīgam,” portālam Skaties.lv atzīst TV ekrānā iepazītā 27 gadus vecā skaistule.

Pirmais, ko pamanām un kas atstāj iespaidu par otru cilvēku, ir āriene.

”Nepiekrītu apgalvojumam, ka vīrietim ir jābūt tikai nedaudz smukākam par pērtiķi. Mans vīrišķīgā vīrieša ideāls ir ar spēcīgu, muskuļotu ķermeni, ar platiem pleciem un staltu stāju, kopts, veselīgs, seksuāli pievilcīgs, tāds, kas izstaro harismu un pašpārliecinātību,” stāsta TV6 jūnija meitene Elena.

Tikmēr starp rakstura īpašībām TV zvaigzne uzsver vīrieša spēju būt spēcīgam – gan emocionāli, gan fiziski, pašpārliecinātam, bet mēra robežās, ar labu humora izjūtu, drosmīgam, uzticīgam, čaklam, apņēmīgam, godīgam, gatavam upurēties un vajadzīgajā brīdī spējīgam uzņemties atbildību, jāpiemīt izturībai, spēkam un maigumam vienlaicīgi.

”Tāds vīrietis zina, ko no dzīves vēlas sasniegt, un iet uz nosprausto mērķi,” teic Elena.

Foto: skaistā Elena Kalicka dzīvē un TV ekrānā

Attiecībās ar savu sievieti vīrišķīgs vīrietis, pēc Elenas teiktā, ir mīļš, uzticams, uzņemas atbildību par saviem vārdiem, solījumiem, rīcību, sargā savu dāmu, bet neļauj ar sevi manipulēt, jo sievietei ir jājūt, ka vīrietis ir spēcīgāks par viņu, tikai tad attiecībās valdīs saskaņa un harmonija. Sieviete ar tādu vīrieti jutīsies kā aiz akmens sienas.

Vai Elenai kādreiz bijis blakus šis ideāls?

”Līdz šim neesmu satikusi tādu, kurš no attiecību sākuma līdz beigām uzvestos vīrišķīgi. Iespējams, es pati esmu vainīga un man ir jāmaina sava domāšana. Pati vēlos būs spēcīga, uzņemos pārāk daudz un, iespējams, zaudēju savu sievišķību. Tāpēc arī pievelku ne pārāk vīrišķīgus vīriešus.

Elena Kalicka

Elena Kalicka
TV6 jūnija meitene

Spēcīga un spilgta sieviete bieži pieļauj kļūdu, gribot pierādīt savam vīrietim, ka viņa ir patstāvīga un nekādā ziņā neatpaliek no viņa. Rezultātā starp sievieti un vīrieti sāk pastāvēt sacensība, kas bieži vien ne pie kā laba nenoved.

Lai satiktu vīrišķīgu vīrieti, sievietei pašai nemitīgi ir jāpilnveidojas, izkopjot savu sievišķību un unikalitāti,” pārliecināta Elena.

Jautāta, cik no visa uzskaitītā viņa var piedēvēt savam tagadējam mīļotajam, Elena neslēpj: ”Viņš neatbilst visiem augstāk minētajiem parametriem, bet laiks radīs un, iespējams, pēc kāda brīža es domas mainīšu.

Viss ir manās rokās, un tikai es pati varu padarīt savu vīrieti vīrišķīgāku – ar savu uzvedību un attieksmi pret viņu. Jādara tā, lai viņš pats gribētu mainīties, nevis jānostāda fakta priekšā – Esi vīrišķīgāks, lūdzu!”

Ļaujoties vasarīgam fantāzijas lidojumam, lūk, kādu simpātiskā Elena iztēlojas pirmo randiņu ar vīrišķīgu vīrieti: ”Vīrietim uz pirmo randiņu noteikti ir jāatnāk ar puķēm, visa randiņa laikā jābūt džentlmenim. Vīrišķīgs vīrietis noteikti iepriekš noskaidros, kas man patīk, kā man patīk pavadīt brīvo laiku un parūpēsies par to, lai mūsu pirmā tikšanās būtu neaizmirstama.

Lai iekarotu sievietes sirdi, viņa nav obligāti jāved uz glaunāko restorānu, bet gan ir jāizprot, ko sieviete vēlas. Izvēloties randiņa programmu, vīrietim ir jāvadās pēc sajūtām.

Vai mans pirmais randiņš ar tagadējo draugu tāds bija? Teikšu godīgi – nē. Mēs satikāmies spontāni, un viņš piesaistīja manu uzmanību ar harismu un labu humora izjūtu.”

6 komentāri