25 gadus vecā tetovētā modele Monami Frost svin meitas 10 gadu jubileju

Latviešu tetovētā modele Monami Frost pirmo reizi kļuva par māmiņu 15 gadu vecumā, nu viņas vecākā atvase Gabija svin desmit gadu jubileju, toties jaunākā meita Neo ir nieka pusgadu veca.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Li
 • Iekrita, bet jaunībā tak dikti gribas.

  Iekrita, bet jaunībā tak dikti gribas.

  Visiem pareizajiem, tās jūsu problēmas, ka jums 14 gados neviens nedeva, bet tak gribējās, atzīstiet. :D Njā un tā ir jau 8 klase, tad jau veidojas pārīši un viņi nelasa puškinu kopigi, kā to dara tantes pēc 40.
 • Kas, ko, kpc

  Kas, ko, kpc

  SWEICIENS, meita matemātiski aprēķinot piedzimusi vai nu 14-15gados forši.....
  • fui

   fui

   Normāli, tādā vecumā vārtīties ar puišeļiem pa gultu un veikt dzimumaktu. No tikumības ne smakas.
  • Nu un?

   Nu un?

   Jā, agri, tomēr viņa savus bērnus mīl un rūpējas vairāk, nekā daudzi "pieklājīgākā vecumā" par vecākiem kļuvuši cilvēki, turklāt viņiem ir izdevies izveidot un saglabāt stipru ģimeni, kā arī sasniegt vērā ņemamus panākumus profesionālajā darbībā. Pirms zākāties, padomājiet, kā beidzas vairums pusaudžu (un ne tikai) attiecību un kas parasti notiek ar grūtniecībām tādā vecumā. Mūsdienās daudzi 25 gadu vecumā vēl nemāk sev pat muti nomazgāt, bet par padsmitniekiem vispār klusēju. 😂
 • Ingrida

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!