14 komentāri
20 romantiskākās filmas, kas jāredz ikvienai sievietei. Balso par savējo!

Valentīna diena vairs nav aiz kalniem, un mēs – sievietes – izmisīgi tveram jebkuru romantisko dzīves mirklī un dzirkstelīti. Lai mūsu vēderos lidotu tauriņi, esam apkopojušas 20 romantiskākās filmas, kuras tev noteikti ir jānoskatās.

Ja tev vēl nav plānu Valentīna dienai, tad mums ir īpaši romantisks piedāvājums. Lai palīdzētu uzturēt romantisko gaisotni, pat ja tādas nav, iesakām tev noskatīties īpaši mīļās filmas, kas atdzīvinās tavas iedomas par ideālo vīrieti un mīlas dzīvi. Sagatavojies šim vakaram laicīgi, iegādājies kādu dzirkstošo dzērienu, augļus un saldas uzkodas un ļaujies romantisko filmu vilinājumam. Pavadi šo vakaru ar smaidu uz sejas, jo tā taču ir mīlētāju diena. Foto galerijā ir apkopotas romantiskās filmas, kuras noteikti tev ir jānoskatās. Kā arī vēlamies uzzināt, kura no filmām tev šķiet visromantiskākā – savu viedokli paud zemāk pievienotajā aptaujā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kura, tavupārt, ir romantiskākā filma?

Rezultāti:
25%

The Notebook

5%

Pretty Woman

9%

Titanic

2%

Crazy stupid love

8%

Dirty dancing

2%

Romeo and Juliet

11%

A walk to remember

1%

Catch and release

2%

500 days of summer

1%

Walk the line

1%

Penelope

2%

Notting Hill

15%

P.S I love you

4%

Dear John

2%

Moulin Rouge

3%

Safe Haven

3%

10 things I hate about you

2%

Stardust

2%

Cruel Intentions

2%

Love and Other Drugs

TOP komentāri

 • lasiitaaja
  +2 +2 0

  lasiitaaja

  Es vēl varētu pievienot vēl vienu romantisko filmu If only - ari romantiska filma un gan filmas sākumā gan beigāš asariņas pašas var sākt tecēt - filma par to, ka ne vienmēr mīlotais cilveks būs klāt visu laiku. Ka vajag savai otrai pusitei veltit vairāk uzmanības nekā savai karjerai utt....Interesanta un romantiska filma. Draugs nekad nebij to redzējis, kad kopā noskatījāmies teica paldies ka ka ieteica so filmu un kā pats teica "Filma ar dziļu dzīves jēgu"
 • Laine Pušķe
  +1 +1 0

  Laine Pušķe

  Es domāju,ka šeit vajadzētu būt filmām - The fault in our stars, Spectacular now uun If I stay
 • elizabete

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl