15 lietas, kurām jābūt katras sievietes somiņā

6 komentāri
15 lietas, kurām jābūt katras sievietes somiņā

Ikviena no mums atzīs, ka bez somas jūtamies kā bez rokām. Vīrieši smej, sakot, ka mums tur var atrast pirmās tūkstoš nepieciešamības lietas. Skaties.lv piedāvā noskaidrot, kam būtu patiesi būtu jābūt ikvienas sievietes rokassomiņā. Cik no šīm lietām ir tev? :)

Roku dezinfekcijas līdzeklis

Roku paspiešana, naudas izņemšana no bankomāta, iepirkumu ratiņu stumšana. Rokas ir kontaktā ar baktērijām visu laiku! Dezinfekcijas līdzeklis būs tavs labākais draugs brīžos, kad nekur nevarēsi nomazgāt rokas.

Matu gumija/sprādze

Šīs lietas noderēs vasaras sezonā jo īpaši. Brīžos, kad mati traucē, matu gumija un kāda sprādzīte izglābs tevi gan no karstuma, gan brīžos, kad tavi mati nebūs pirmā svaiguma.

Plānotājs un pildspalva

Šis noderēs jebkuros apstākļos, jo vairāk tad, ja tavs mobilais telefons izlādējas negaidītākajā brīdī.

Austiņas

Mūzikas mīļotājiem diena bez austiņām ir īstas mocības. Kas var būt labāks, kā uzlikt savu mīļāko dziesmu un doties ikdienas darīšanās kājām? Ja izmanto sabiedrisko transportu, šis ir lielisks veids, kā aizmirsties un nedzirdēt apkārtējos.

Foto: vmcampos/Pixabay

Foto: vmcampos/Pixabay

Skaidra nauda

Jebkas var notikt ar mūsu maksājumu kartēm vai bankomātiem, tāpēc turi skaidru naudu savā makā, tomēr neļaujies kārdinājumam to iztērēt, piemēram, nopērkot kurpes vai kādu nieciņu, kurš (es garantēju) tev nav vajadzīgs.

Spogulītis

Vislabākajā gadījumā – kopā ar kompaktpūderi. Ja pēc pusdienām tev kāds brokolis ieķēries starp zobiem, bet gaidāma svarīga tikšanās, ielūkojies spogulītī, lai pārbaudītu, ka viss ir kārtībā.

Tampons

Nav nekā briesmīgāka par negaidītām mēnešreizēm un mirkli, kad tev nav līdzi pakete vai tampons. Ar šo arī viss ir pateikts.

Košļājamā gumija

Noderēs gan pēc pusdienām, gan pirms kādas svarīgas sarunas. Mēs visas zinām, cik nepatīkama ir slikta elpa!
Foto: Flickr

Foto: Flickr

Lūpu balzāms

Sprēgājošas lūpas? Nu nē! Parūpējies par to, lai tavā somiņā būtu mitrinošs lūpu balzāms vai lūpu spīdums.

Plāksteris

Vasaras sezonai tuvojoties, mēs vēlamies atsvaidzināt garderobi un atrādīt pasaulei savas visskaistākās kurpes! Tomēr diena ir sabojāta, ja tiek uzberzta tulzna. Gādā, lai somiņā ir kāds plāksteris, kurš agrāk vai vēlāk noderēs

Kabatlakatiņš

Derēs arī parastās salvetītes. Gan noslaucīt pieri karstā dienas laikā, gan izšņaukt degunu, ja nepieciešams.

Maza izmēra smaržiņas

Lai somā nebūtu jāliek 100 ml smaržu iepakojums, ņem līdzi mazos testerīšus vai mazāka izmēra smaržiņas, kas ir nevis izsmidzināmas, bet ar rullīti vai izlejamās. Pāris pilītes uz kakla un atkal jutīsies pārliecināta par sevi!

Foto: DWilliams/Pixabay

Foto: DWilliams/Pixabay

Dezodorants

Tavā kosmētikas maciņā noteikti jāatvēl vieta dezodorantam, jo īpaši vasaras sezonā, kad gaidāmas vairākas darīšanas centrā, pašā karstumā. Lai nejustos neērti, parūpējies par savu aromātu un somā ieliec mazu dezodoranta rullīti.

Pretsāpju tablete

Galvassāpes vai menstruālās sāpes var sabojāt visu dienu. Kas var būt briesmīgāks, ja pa ceļam nav nevienas aptiekas, kā arī neviens no kolēģiem tev nevar palīdzēt? Turi pa rokai kādu pretsāpju tabletīti.

Sērkociņi/šķiltavas

Pat, ja nesmēķē! Dodoties kādā izbraukumā, uguns noderēs. Gluži tāpat ikdienā, ja redzi izirušu dienu no blūzītes, vislabākais veids, kā no tā atbrīvoties, ir to piededzināt.

6 komentāri