15 lietas, ko vīrieši nevar izturēt sievietēs

Komentāri
15 lietas, ko vīrieši nevar izturēt sievietēs

Katram vīrietim ir savi sievietes skaistuma standarti. Kādam patiks lielas un formīgas dāmas, tikmēr cits  dos priekšroku smalkām un tievām sievietēm. Vēl kāds īpašu uzmanību pievērsīs dāmas garumam un matu krāsai. Tomēr visus viņu vieno nepatika pret konkrētām lietām par kurām mēs, savukārt, mēdzam būt sajūsmā!

Šīs ir tikai dažas no lietām, kuras vīrieši vienkārši neizprot, un kuras nešķiet skaistas. Sievietēm gan vajadzētu atcerēties, ka  vīriešiem bez visa ārējā daiļuma interesē kas svarīgāks – sievietes prāts un sirds. Lūk, lietiņas, kas vīriešiem mūsos nepatīk! Starp citu, bez ārišķībām te ir ietvertas arī sieviešu īpašības, kuras tev būtu ar steigu jāpārstāj darīt!

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl