15 frāzes, ko nedrīkst teikt apaļīgām sievietēm

2 komentāri
15 frāzes, ko nedrīkst teikt apaļīgām sievietēm

Šī daudzām no mums ir sāpīga tēma, tomēr esam iemācījušās sadzīvot ar faktu, ka cilvēki ir dažādi un bez ārējā veidola daudz svarīgāk ir tas, kāds cilvēks ir iekšēji. Šī ir īsa pamācība (ar humora pieskaņu, protams) tam, ko nedrīkst teikt apaļīgām un formīgām dāmām.

Ne vienmēr pareizi ēšanas paradumi maina to, kas iedzimts, un ne vienmēr pašas saviem spēkiem varam paātrināt vielmaiņu. Tas, ka esam apaļīgas, nenozīmē, ka nevaram nēsāt drēbes, kas ir stilīgas un izskatīties tajās labi. Tas pats attiecas uz iepirkšanos ar labāko draudzeni, kura ir tieva kā sērkociņš – ir patiešām grūti nopirkt atbilstoša izmēra apģērbu mazo izmēru veikalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat apaļīgas sievietes necieš, ja kāda tievulīte viņu klātbūtnē skaļi izsakās par to, ka ir pieņēmusies svarā par 200 gramiem, bet lai jautāju par iespējamo grūtniecību, ir jābūt vai nu neaudzinātam vai nedaudz… nu, pašas saprotam. :) Lūk, jautājumi un izteikumi, ko nekādā gadījumā neteikt apaļīgām meitenēm.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl