13 pazīmes, ka tev pie sāniem ir īsts džentlmenis

Komentāri
13 pazīmes, ka tev pie sāniem ir īsts džentlmenis

Ir daudz skaistu lietu dzīvē, tomēr ikvienai sievietei nav nekā labāka, kā pavadīt laiku īsta džentlmeņa klātbūtnē. Tas ir īsts vīrietis, kas zina, ko vēlas un prot parūpēties ne vien par sevi, bet arī par savu sievieti.

Skaties.lv sadaļa Sievietei ir apkopojusi galvenās pazīmes, kas liecina, ka esi satikusi īstu džentlmeni. Mūsdienās, diemžēl, tāda pašsaprotama lieta kā durvju atvēršana sievietei kļūst arvien retāka. Tomēr džentlmenis ir kas vairāk par smalku uzvalku un vakariņām smalkākajā Rīgas restorānā. Tā ir attieksme pret dzīvi, mīlestība pret sevi un rūpes par otru pusīti.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl