12 veidi, kā atšķirt viltotas smaržas no oriģinālām

Komentāri

2. Smaržu kods

2/12

Iegaumē šo informāciju, kas tev var būtiski noderēt, iegādājoties smaržas. Sniedzam ieskatu un būtiskus soļus, kas palīdzēs atšķirt un noskaidrot, vai tavas iegādātās smaržas ir viltojums vai oriģināls.

Iepakojums un plēve

Foto: flickr.com

Viens no pirmajiem soļiem, lai pateiktu vai tavas smaržas ir oriģinālas, ir iepakojums. Tā plēvei, kurā ietīta smaržu kastīte, ir jābūt nesaplēšamai un ļoti ciešai, nevis saburzītai un salīmētai. Arī iepakojuma kastei jābūt veidotai no cieta kartona, un to stūrīši nevar būt ielocīti vai jebkādā citā veidā bojāti. Kastītes materiālam ir jābūt labas kvalitātes un izturīgam.

2. Smaržu kods

2/12
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl