12 dīvainas, bet mīlīgas lietas, ko dara pārīši

2 komentāri
12 dīvainas, bet mīlīgas lietas, ko dara pārīši

Jebkurās attiecībās pienāk brīdis, kad jūs abi sākat kļūt smieklīgi dīvaini. Pozitīvā nozīmē, protams. Šīs mazās lietiņas liecina par to, ka jūsu attiecības ir nopietnas un jūs, iespējams, esat gatavi pāriet nākamajā attiecību līmenī. Tas gan paliek jūsu abu ziņā. :) Kā ir ar tevi – vai sakrīt šīs lietas?

Viss, kas dabīgs – nav pretīgs

Šādus vārdus teica Homērs Simpsons, bet tā arī ir! Laika gaitā jūs esat tik ļoti pieraduši viens pie otra, ka tādas lietas, kā atraudziņas vai pat gāzītes nešķiet nekas pretīgs un nepareizs.

Jautrāka mājas mīluļu pieskatīšana

Iedomājies, vakars mājās. Filmas. Popkorns. Blakus guļ ne vien tava otra pusīte, bet arī jūsu četrkājainais draugs. Vai jums ir bijusi situācija, kad sarunājaties ar mājas mīluli? Ja viņš nerunā ar jums, tad jums jārunā ar viņu. Dzīvnieku valodā, protams.

Esat redzējuši viens otru savās drēbēs

Varbūt vīrieši pie šā punkta nedaudz apstāsies un padomās, bet, hei, attiecības ir par jautro un patīkamo! Ikviena meitene ir pamodusies sava drauga kreklā un gatavojusi brokastis tajā. Skats ir ne vien ellīgi seksīgs, bet liecina arī par to, ka jūsu starpā viss ir nopietni.

Rīta “svaigā” elpa

Rīta ne tik svaigā buča vairs nav traucēklis. Ja agrāk tā vien steidzies uz vannasistabu, lai izmazgātu zobus un izskalotu muti, tad tagad šī steiga tiek pavadīta mīlīgākā veidā. Nu, tu saproti, ko ar to gribam teikt. :)

Diena gultā

Jums abiem noteikti ir bijusi viena diena dzīvē, kad abi esat izrāpušies no gultas tikai, lai aizietu uz labierīcībām un pēc tam uz virtuvi, lai atnestu ēdienu uz gultu. Jā, šādas dienas ir pat ļoti satuvinošas un kas var būt labāks par brīvdienu kopā ar mīļoto?

Foto: Holivudas mīlīgākie pāri

Lietderīga izmantošana

Iedomājies. Zvana draudzene, kura neprātīgi grib iet ballēties, bet tu sēdi mājās, pidžamā, milzīga slinkuma varā. Kā lai draudzeni maigi “atšuj”? Elementāri! Tavs mīļotais var būt par labu iemeslu, lai atteiktu kādam sev netīkamam pasākumam. Protams, visas teiks, ka tā taču nav labi, bet, hei, tu noteikti esi aizbildinājusies, jo tev un mīļotajam jau ir plāni (lai gan nekādu plānu nav). To sauc par pāru solidaritāti.

Fluīdi!

Vai tev ir gadījusies situācija, kad spēj komunicēt ar mīļoto bez jebkādiem vārdiem? Ķermeņa valoda, sejas izteiksme – viss skaidrs!

Jūs abi smejaties viens par otru

Romantisks ziemas vakars (ai, kā negribas domāt par ziemu…) – jūs abi dodaties slidot uz vietējo slidotavu. Viņš smieklīgā veidā nokrīt, un tu smejies, bet pārstāj, kad viņš neceļas augšā. Ir situācijas, kurās abi smejaties līdz asarām, visvairāk jau par otra neveiklumu. Ups? :)

Nē – kautrībai!

Atceries kādu bērnības apkaunojošāko notikumu? Tu to noteikti esi izstāstījusi otrai pusītei, ja jums viss ir nopietni. Tev nav jākautrējas par bērnību, par pusaudžu gadiem – tā visa ir daļa tavas dzīves, un, jā, šie apkaunojušie notikumi mēdz būt smieklīgi. Jums noteikti vajag sarīkot sarunu vakaru!

Jūs sarakstāties, atrodoties blakus istabās

Ar vienu mīlīgu smaidiņu īsziņā tava diena uzlabojas, pat ja atrodaties dažu metru attālumā.

Tava vannasistaba vairs nav svētais templis

Ja agrāk vannasistabā centies paslēpt visas sieviešu lietiņas, tad tagad par to vairs nedomā. Tici man, arī tavam mīļotajam vīrietim tavi tamponi netraucē.

Jūs vērojat cilvēkus

Parasta diena parkā uz soliņa vai autobusa pieturā. Jūs sēžat un vērojat cilvēkus, un izdomājat par viņiem stāstus. Kur viņi dodas, pie kā, kāpēc. Ko viņi ēda pusdienās, par to, kā viņiem spiež un nepiestāv kurpes. Tas viss ir normāli, ja esat attiecībās ilgāku laiku. Un nemaz nav kaitinoši. :)

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl